bugün

büyük olasilikla yanliş bir erkekle yatmiş, ardindan da pişman olmuş kizdir. etrafimda boyle çok kiz var bebeem. bu kizlarin kendilerini boyle hissetmelerini sağlayan erkeklerden biri oldugumu dusundum gecenlerde. kahrettim hayata, agladim, içmeden sarhoş oldum bee, başim döndü. sonra düşündüm, dedim ki ; zorla mi yattim lan ? o da istedi. hatta kendi teklif etti.

kadinlari hiç anlamiyorum. madem bir şey yapiyorsun bari arkasinda dur değil mi ? ama yok hem gelip veriyorsun, hem de ''kendimi fahişe gibi hissettirdi'' diyosun. olmuyor bebeem olmuyor. bazilari daha da abartip ''orospu gibi hissettirdi'' diyebiliyor. tek suçlu ben miyim ? hem ben mi dedim sana kendini öyle hisset diye ? sen zaten oyle hissetmek istiyormuşsun, ben de yardimci oldum. fena mi ettim ? tovbe yaa...

düdüt : istirham ediyorum, bu entryi okurken ismail yk'nin ''bu şarkinin ne yazik ki sözleri yok'' isimli şarkisini dinleyin. çok rica ediyorum. lütfen yani.

düttürüdüt : yok lan para vermedim, bi de para mi verecem bayanlarla birlikte olmak için ? onlardan almadiğima şükretsinler.
eteğini kaldırmak istediği için hayatı fahişe olarak gören kızdır.
(bkz: sagopa dan inciler)
kişinin ve cevresinin baskısını üzerinde hissedip kendini ruhsal cöküntüye sokmus kızdır .*
kuvvetle muhtemel fahişe ruhludur. hangi temiz kız kendini fahişe gibi hisseder ki durduk yere?
ha yanlış erkekle mi sevişmiş? kendini mi parmaklamış?
zevk aldıysa, isteyerek yaptıysa ve arkasında duruyorsa eyvallah. isterse g.tüne kamyon soksun. o kız yine temizdir yine temizdir.
fahişelik; aynı anda bilmem kaç erkeği bundan zevk alarak veya bir çıkar karşılığında idare etmek, millete de masumluk taslamaktır.
aha böyle kıza kafam girsin! nasıl türk anası olacaksınız ilerde lan?
en yakın arkadaşının sevgilisiyle yatmayı beceren kızdır..o sevgiliye ne denir onu bilemem...
kendine karşı cinsten onu anlayacak bir dost arayan kızdır. muhtemelen ona da verir. verdikçe verir.
(bkz: verdikçe vermek)
(bkz: vermek)
yazilanlara bakacak olursak, bir kez vermek bile kendini fahişe gibi hissetmeye yetiyor. çildirmiştir bu kiz.

(bkz: vermek)
anlaşildiği üzere kesinlikle en az bir erkekle yatmiş olmasi gereken kizdir. bir hata yapmiştir ancak bu hatayi tekrarlama olasiliği %1000'dir. niçün böyledir ? çünkü seks yapmak hoşuna gitmiştir. agzima geleni de söylüyorum, sözlükten kiz kaldiramayacam böyle giderse.
fahişeliğin abartılmış şekli orospuluk mu diye düşünmeme neden olan entrynin bulunduğu başlık.

tanımları aramama sebep olduğunu da eklemek isterim.

orospu, Para karşılığı başkaları ile cinsel ilişkiye giren kimse. kaynak: vikisözlük

fahişe, para karşılığı seks hizmetleri vermek ediminin ismidir. kaynak: wikipedi

takılıyorum detaylara, yapmayın böyle, ikisi aynıymış işte.