bugün

Bazı kızların yaptığıdır, önce erkekle kendi rızasıyla ilişkiye girer sonra işler değişince tecavüz etti diye şikayet eder, her söylenene prim vermemek lazım.
Terbiyesiz edepsiz kadındır.
tecavüz olarak sayılmaz, şiddete girer. aynı zamanda çok az ceza alır bu şerefsiz, kadının ağır tahrik ve belli isteği yüzünden, ama kadında az şerefsiz değildir. yani böyle olmayadabilir ama bence yani.
velev ki idam cezası geri getirildi, üzerinde en çok düşünülmesi gereken durumdur.

notum şu: kadın milleti adamı ipe verir.
Namuslu görünmeye çalışan kızların attığı iftiradır, kendi isteğiyle ilişkiye girer sonra hamile kalınca ailesine bana tecavüz etti der.
tecevüz öyle laap diye karar verilen bir şey değildir.
şuan beni çok cahilsiniz keşke ölseniz moduna soktunuz.

bunu yapmaya meyilli hanım kızlarımız varsa da iyi okusun rezil olurlar.
tecavüz dediğin an

adli tıp girer işin içine.
anüs veya vajinada zorlama yırtık araştırılır.
meni sper örneğine bakılır 3 günden kısa bir süreyse.
sperm 3 gün yaşayabilir vajinada rahme ulaşmasa bile.
keza anüste de bir ihtimal.

darp izi aranır darbe aranır şahit aranır bla bla

birine öyle suç atacaksınız ve yalansa karşı dava yerseniz iftira ve aleni şekilde kişiliğe hakaretten
o yemediğiniz yarrağı yersiniz kızlar.
Adli tıp ve adli soruşturma ile yalanlığı anlaşabilecek iftiradır.
normal ve aklı başında bir kadının tecavüz suçlaması ile dava açması için, gerçekten tecavüze uğramış olması gerekir.

detaylı bir doktor incelemesi, ifade, sorgu ve bunun dışında sosyal çevresine aksetmesi gibi normal bir insanın kaldıramayacağı şeylere maruz kalır. iftira atıp bunları göze alıyorsa diyecek birşey yok. ama zaten ülkemizde tecavüz suçuna verilen cezalar belli.

tecavüzcüler korkmasın yani.
3 yıla kadar hapis istemiyle yargılanacak kezbandır.
13 yaşındaki kadın kılıklı kızların şimdilerde yaptığı şey.
Bunlardan biri bana da denk gelmiştir. Uğraş şimdi dava, duruşma.