bugün

sözlük klasiklerinden biri olan yazar türü. bir başlık açar, kendince acayip güzeldir o başlık, şaheserdir, enfestir, bayılmıştır arkadaş ama ne yazık ki kimse entry girmez. arkadaş bekler bekler iş çıkmayınca yeniden entry girer, başlığını sol tarafa taşır. uğraşır durur...

(bkz: umut fakirin ekmeği)
(#4009280)
ilham perisi en olmadık saatte geliverir. sabah 8:30 gibi mesela... akşamdan kalmalar yatmış, sabahçılar da ortada yok henüz... online: 18 kişi.

- ulan! peri, ibne! peri, bula-bula bu saati mi buldun gelecek, vicdansız!.. insafsız!..

haliyle,

- o özene bezene yazılmış entry girilir ve beklendiği gibi kimsecikler okumadan, adım-adım gerilere düşer sana inat... sayfa 2'ye mi düştü! ruhuna el fatiha kardeş! o saatte login olan kişi; hayatta ikinci sayfaya bakmaz, boşa bekleme!.. senin entry; arap atı olur açılır birden; bakarsın ki, sayfa 3-4-5-6 gidiyor... işte! o an, bu kötü gidişe dur! demenin vaktidir; dayanamaz patlatırsın! bir (bkz:. neden mi? (bkz:; çünkü normal entry girersen, sana dönüp,

- adama bak! başlık entry'sinin altına entry giriyor. 'ağa pohunun üstüne poh oluuur!' tarzında komiklikler yapmaya kalkarlar. bilmezler ki, senin yüreciğin kan ağlar! uzatmayalım efendim! bakarsın ki, hoooop! birinci sayfanın en başlarındasın...

iki-üç entry aldın mı? sil! şimdi geçici (bkz:'ını da, oooh! dikensiz bir gül olmuştur artık entry'n...