bugün

babanı tanıyor olman.
Sanırım babamızı, dedelerimizin kanı sayesınde tanıyoruz. Hem zinakar, kerhaneleri olan bir sistemi savunan, zina yı ekmek, su gibi gören çevreler hiçbir zaman babasından emin olmasınlar.
Şu sözlükte bu konularla ilgili herşey itiraf edilmiş durumda. Siz üniversitelerde hayvanlar gibi cıftlesıyorsanız, zina ve sevgili edinme sizin için özgürlük ve ihtiyaç ise bu kadınların çocuklar ı nasıl babalarından suphelenmesınler?

Bizim neslimiz baba mızı tanımak için gereken mücadeleyi verdiler. Atalarımızda öyle. Lakin zinayı özgürlük ve ihtiyaç olarak gören nesil asla bizim gibi anne ve babasına bakamayacak, bunu biliyorum. Lakin ergenler bunu henüz göremezler.
işte itiraf gibi bir beyan. Bilmem nerelerde hacı hocalar zina yapıyorlarmış efendim. Herhalde namaz çıkışı gidiyorlardır, imam efendi de önlerindedir. Yada kesin iftardan sonra giderlerdir.
Nasıl olsa benzetmede hazır; sakallı hacı hoca kılıfında, ellerinde 99 luk tesbih, başların da imame felan. Hatta zina yaparken güzel koksunlar diye misk ı amber kokularıda sürmüşlerdir.
Doğruya! Her gördüğün adamı baban, her gördüğün sakallıyı hacı görme diye bir söz vardı yanılmıyorsam.

Neymiş efendim 13 yaşında kız alıyorlarmış. Bir kızın aklı reşit olmuşsa islam a göre istediğiyle evlene bilir. Kendi kararıdır bu. islam bir kişiyi birgün önce çocuk, birgün sonra reşit görmez. Bu bir haldir. Aklın ve vücudun olgunlasmasıdır.
işte bu uyanıklar zina nın bu yaşlara düştüğünü görmezler. Kızları bakire olmakla, erkekleri bakir olmakla kınarlar, lakin münferit bir meseleyıde hemen tüm Müslümanlar a mal ederler. Bunca müslüman, salih insan gördüm daha 13 yaşında kızını evlendıren yada o yaşta bir kızla evlenen görmedim. Bu adamlar kendi zihniyetlerinde ki ahlaksızları görmezler. Helal olan ı görür ler.
Senin tabirinle Bir Ahlaksız, darbeci, dinsiz, yılan olarak soruyorum sen ne fayda sağladın bu ülkeye?

Faydasızların fayda sorguladığı başlık. Kaçın.
(bkz: vals)
yoktur bundan sonrada olmayacaktır buna izin vermeyecez inşaallah . işleri zor değil imkansız dır .
Az ipne değilsin ha üç beş feyk hesaba girip aynı şeyleri yaz dur. Ha bu arada kemalistler siksin seni emi.