bugün

işte bu nedenlerle asla iktidar yüzü göremezler. son iki haftadır ki hükümet eleştiirlerine bakram ısınız; vay efendim adile naşit in göbeği niye sansürlenmiş, otobüste iki bacağını birden uzatan kıza ''toparlan'' niye denmişmiş. allah var kızada iyi reklam yaptırdılar. eskiden olsa direk milli takımdaydı. ama dedim ya eskideeeeeenn.
sigara içen kadın niye darp edilmiş. bak işte şeriat geliyormuş falan filan. yani bir avuç azgın azınlığın söylemleri. genele hitap edemediğiniz için izmir ve izmir zihniyetine sıkışıp kaldınız. üzülüyor muyum? hayır. tiksiniyorum sadece. seviniyoru muyum? evet.çünkü bıu kafayla sittin sene iktidar yüzü göremezsiniz. birde haşemalı kadının havuza sokulmama meselesi var ki tam komedya. neymiş rövanş almışlarmı. vah zavallılar vah.

ha bu esnada atı alan üsküdar ı çoktan geçti.
henüz görülmemiş eleştirilerdir.

lakin başlık açıp 7 satır yazı yazıp, kalabalık görüntü sergileyip çok şey söylüyormuş taklidi yaparak aslında ne kadar salak cümleler kurduğunu bilmeyen şakirtler vardır. evet, aramızda bu şakirtler. bıyıklarına jilet değmemiş tüylü arkadaşlarımız bunlar. sarı süveterli, kocaman gözlüklü.

(bkz: ş for şakirt)
(bkz: toson paşa filmi sansürlendi diye ağlamak)
m. kemal olmasaydı ananızı ingilizler s. cümlesini günde 1260 kere tekrarlayan abidik gubidik insanlardan beklenen eleştirilerdir.
http://www.haber365.com/Haber/Sorttan_Tezgah_Cikti/
ezbere konuşma şeklidir. herkes için!
eleştirileri pahada ucuz, anlamda derindir. boş beyinler anlayamazlar.
(bkz: boş insan) (bkz: boş düşünce) (bkz: boş laf) (bkz: boş kafatası) (bkz: laikçi).
şakirtlerin hiç eleştiri yapmaması yanında daha az dikkât çekmektedir. kaldı ki şakirtlerin bu eleştiribilmez ahvali, kendilerini geliştirememelerine, hatta sürekli gerilemelerine sebep olmakta; hasılı, boş ve ucuz meseleler yaratmaları da bundan kaynaklanmaktadır: e tabii doğal olarak, kemalistlerin eleştirilerinin içeriğini oluşturan bu abzürt meseleler, aynı zamanda bu aptal şakirtlerin "boş ve ucuz" nitelendirmesine maruz kalmaktadır.

la bi git, diyorum başka bir şey de demiyorum.