bugün

vıcık vıcık boş kafalılıların içi boş, dayanaksız ve ideolojik yaklaşımlarından doğan sözde tespit. ayrıca, kemalizme saldırmak için çok yanlış bir konu.

samimiyetsizlik deyince kimse akp'nin eline su dökemez. samimiyetsizliğin şahı sahte dindarların partisinin 11 yıldır, her allahın günü yediği sayısız ve dünyada eşi emsali olmayan haltların hangi birisini sayalım ki ?

bunlar o bildiğimiz müslümanlara hiç benzemiyorlar. kuranı kerim'in getirdiği ahlak kurallarını umursamayan ve kapitalizmin kutsal kitabına tapan bu takımı sadece söylemlerine bakarak nasıl olur da müslüman sanıyorlar ?
bunu vatanı sadece kendilerinin en çok sevebileceğini kastederken anlayabilirsiniz. vatanı bir onlar çok sever çünkü. ama gelin görün ki, askerlik gibi kutsal bir görevden kaçmak için bahaneler ararlar, vatandaşlıktan çıkarlar, kendilerini çürük göstermek için yollar ararlar. bir de kraldan çok kralcı olmaları yok mu, insanı öldürür. belki de kemal atatürk bunu görse önce kendisi yok ederdi bunları.
aslında atatürk ile pek de alakaları olmayan samimiyetsizlerdir.
kemalistliğin anlamını bilmeyenlerin görüş biçimidir.
son on yıldır akp müslümanı diye bir kitle oluştu memlekette. ısrarla gerçek müslümanlardan ayrılması gereken kitle.
şimdi bu kemalist düşmanı akp müslümanlarına soruyorum;
"ömrünüzde kaç kere zekat verdiniz?"
muhtemelen hiç...
ama gösteriş olsun diye namaz kılmaya topluluklar halinde gidiyorsunuz.
hadi bazı koyun olmaya müsait vatandaşları inandırdınız da, vicdanınıza nasıl hesap veriyorsunuz lan.
memlekette 3-4 kere camiye girerken görülmek, devletten ihale almak için tek şart haline gelmiş.
25 yaşına geliyorum..

hayatımda kemalistler kadar ısrarla motamot şekilde saçmalamaya devam edebilen insanlar görmedim..

samimiyetsiz değiller bence aptallar..
Algı ile alakalı durumdur. Kemalistlerin de akgenclik hakkında hayırlı şeyler düşündüğünü sanmıyorum.
Tutmayan karalama kampanyası vol:961343646134.