bugün

eğer freudyen bir açıdan bakar isek, kemalistlerin babalarına karşı olan bir bilinmezliğin bilinçaltına itilip ondan sonra bu gibi şiir parçalarıyla dışa vurulmasından ibarettir. hele bu şiiri neyzen yazmış diyorlar ya... iyice gülüyorum. neyzen gibi bir hiççiyi kemalist yaptınız ha... adamın kemikleri sızlıyordur resmen. yazık.
sadece, işgalin ne kötü bir şey olduğunu anlatan şiir parçalarıdır, birazda kızgınlıkları vardır efendim...

-sadece, sadece bütün bunlar denilmek istenmektedir efendim.
misal, batı trakyayı ele alalım, orada ezan kuran asla yasaklanmadı, ne yunan yaptı bunu ne de bulgar, yani kemalistler genelde namazsız niyazsız kişiler olduğu için anlayamıyorlar, anlatanı da dinlemiyorlar,

velhasılı; yunan'ın, bulgar'ın yapmadığını yapmış bir adamdan bahsediyoruz, ümmetin bu gün içinde bulunduğu durumun müsebbibi bir adamdan bahsediyoruz,

ingiliz gelip, tatil günümüzü, dilimizi, alfabemizi, kıyafetimizi değiştirmeye kalksaydı, hele ki hilafeti yıkmaya cesaret etseydi tüm ümmet birleşirdi, bunu içimizden zannettiğimiz birine yaptırdılar ve biz farkına bile varamadık.

http://www.youtube.com/watch?v=umznpsH8jgw
güncel Önemli Başlıklar