bugün

su götürmez gerçektir. ikisi de kapitalist sistemin hizmetkarı olmuş, kapitalist güçlerin tam istediği gibi birbirlerini yemektedirler. bir de utanmadan birbirlerine bok atarlar.
pkk lı ya da bdp'yi kapitalist değil idda eden kürtçünün iddasındır onlarda aynı yerlere hizmet etmektedir, bu bir oyundur efendim.
Türkiye şartlarında hiçbir siyasi topluluk kapitalist düzene karşı gelemez.
kürtlerin hakkını savunan herkesi, kürtçü ilan eden dangalakların anlamayacağı önermedir.
güldürüyorlar kürtlerin hakkını savunuyor-muş kürt düşmanlığını yaratıyorlar aksine efendim!!
ayrıca her ciddi entry sinde pkk nın da kapitalist rejim oyunu olduğunu iddia eden kişi hakkında "pkk ya kapitalist değil diyen" şeklinde yazılar yazanların da anlamayacağı önermedir.
ayrıcana, sözde politikası komünist kürdistan olandır!!

pkk kaptilaist oyunudur!! efendim.
hala sanki "pkk kapitalist oyunu değildir" demişiz gibi davrananlara karşı sözün bittiği durumdur.
sözde, kürt haklarını savunuyor denildiğindendir efendim, başkası da yoktur.(pkk)
şeriatten kasıt muhammedi islam dini ise yanlış olan önerme. islam ve müslümanlar bu hayatta şeytana karşı savaş halinde olan tek topluluk, diğerleri gizli ya da açık o şeytanın yoldaşı.

kastedilen, usame bin laden, boğaz kesen mücahit, kalaşnikoflu sakallı arap müslüman vs. ise evet bunlar da kemalistler ve laikçiler gibi islam düşmanlarınca beslenen ve islama karşı haysiyetsizce yapılan savaşın bir parçası. önce 11 eylül yaşanacak, sarıklı, sakallı birileri boğaz kesecek, sonra ekşici gavatlar "libya'da hiristiyan oldu diye boğazı kesilen genç" başlığı altında işbirliklerindeki kendilerine düşen görevi yerine getirecek.

bana başka şeyleride hatırlattı bu durum. kendi gazetesine bomba atanı, kendi sempatizanlarını tetikçi tutup öldürtenleri, danıştay üyesini bile. sonra işbirlikçilerin son hamleyi yapması. dönemin cumhurbaşkanı, muhalefet lideri, başka danıştay üyesi ve bunlardan gelen, "katil allahu ekber diye bağırdı", "laikliğe yapılan saldırı" açıklamaları.