bugün

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/39622/bizimkiler---cemilden-efsanevi-kesitler
ipleri yüce önder sav tutuyor zannediyorduk oysa kuklacı başkaymış.

büyük sermayenin desteğini almış halkçı başkanımız, halki ne diye siklesin ki?
peki halk neden kendini siklemeyeni siklesin?

halkın sevdiği liderler zaten hak ettikleri koltuklarda oturuyorlar.
yargılanmalı dediği adamı il başkanı yapmış yalancı siyasetçi.

dürüst diyemedim hakarete girerdi çünkü.
yargılanmalı dediği ilseven'i kendisi başkan yapmamıştır. Baykal'ın videosunu çıkarıp, bu adamı genel başkan yapanlar, ilseven'i de il başkanı yapmışlardır. anlayacağınız, ergenekon'un siyasi ayağı hareket halinde.
tayyip erdoğanı bırak, obamayı yerinden edecek büyük lider.
bir siyasi parti başkanı olamayacak kadar ciddiyetsiz,düşüncelerini ak partinin zıttı olarak temellendiren,hiç bir düşüncesi olmayıp sadece ak partinin yaptıklarını yararlı ya da zararlı olmasına bakmaksızın eleştiren,değişim değişim deyip hiç bir şeyi değiştirmeyi başaramayan,tipik bir chp zihniyetine sahip siyasetçidir.
bülent ecevitin 99 yılında siyasete adım atmasını sağladığı kemal kılıçdaroğlu günümüzde layıkıyla ve şerefiyle chp genel başkanlığını yapmaktadır. geçmişte yaptığı 2 mülakat ile kendisinin popülaritesi artmıştır bunlar şöyledir..mehmet fıratı tv ekranlarında rezil etmiş üstüne üstlük görevinden istifa etmesine sebep olmuştur. ardından melih gökçeği yine tv ekranlarında gülünç pozisyona sokmuş ekranda ne yapacağını anlayamayan melih gökçek mülakatı bitirtmek için uğur dündara suç atarak elinden geleni yapmıştır.
tanırım.pek 'hayır'sızdır kendisi.(demo)krasi uzmanı.
oy verememe travmasını atlatamadan aday olamama durumu ile karşı karşıya geldiği söylenen parti lideridir. dsp genel başkanı masum türker '' Anayasanın geçici 16. Maddesi'nin CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun aday olmasını engelleyebileceğini söyledi.Kemal Kılıçdaroğlu'nun Anayasa değişikliği referandumunda oy kullanamadığına dikkat çeken Türker "Şimdi söylüyorum uyansınlar diye, muhalif birisi gider itiraz eder" dedi.
kendi partisine mensup belediyelerle ilgili yolsuzluk operasyonlarına dut yemiş bülbül gibi sessiz kalması yetmiyormuş gibi üstüne bir de mahkemeden partisine tekzip gelmesini sağlamış çakma yolsuzluk avcısı.

(bkz: mahkeme kararıyla tekzip edilen parti)
tekzip metnini yemiştir.

attığı iftiralar sonucu artık istifa etmesi gerekir.

Türkiye'mizin en güçlü muhalefet partisi lideri bu kadar cahilce, bu kadar yalan belgelerle insanları karalamış ancak mahkeme bile yalan konuştuğu konusunda karar vermiştir.

eğer utanma duygusu olan bir insansa hemen istifa etmelidir.
sayın başbakan gibi verdiği sözün arkasında duran bir insan değildir.
son derece iyi bir siyasetçidir.
Tayyibin 10 da 1 i etmeyen zavallı şahsiyet. Hep kötüler güçlü aq. Siyasi zekası vs. tamemen yetersiz, anti karizmatik, üstüne mal. ama iyi adam, bakkal yada biyerde müdürolarak tabii, başbakan olarak değil.
rte sevilmediği * ortamı terk edecek kadar cesurdur.
kılıçdaroğlu ise hala türkiye dedir. bu ülkenin geleceğini karartmadan bir an önce rusyaya yada kuzey koreye taşınması gerekmektedir.
kendisine terbiyesiz diyenlerin 30 bin insanın katiline sayın diyen terbiyesizlere bakmıyor mu acaba diye düşündürüyor.
zira ayrı terbiyesiz daha önce kökü bereketsiz, cibiliyetrsiz gibi hakaretlere varan ifadeler savurmuştu.

ama sahi bu kılıçdaroğlu. adam lan dese hakaret olur.
siyasetçi olmadığı olamadığı aşikar siyaset sevdalısıdır. bıraksın bu işleri döngel kahvehanesinde tavla oynasın, emekliliğin tadını çıkartsın. villasında rakı balık yapsın. ayarını bozuyor ülke siyasetinin. ufuk uras varken ona sosyal demokrat denmesi canımı sıkıyor şahsımı siyasetten soğutuyor.
(bkz: somalı kemal)
(bkz: gandi kemal)
(bkz: ben kılıçdaroğlu yum bulurum dersem bulurum parayı) *
(bkz: arkadaşlar üzerinde çalışıyor) *
(bkz: kendi partisine oy veremeyen genel başkan) *
(bkz: halkçı kemal etro marka gömlek)
(bkz: ananı al git)
(bkz: askerlik yan gelip yatmak degildir)
(bkz: ben ülkemi pazarlamakla mukellefim)
(bkz: şimdi telefonda bunu mu dinleyeceğim)
(bkz: nüfus planlaması yapan vatan hainidir)
(bkz: saygı duruşunda sap gibi ayakta durmaya gerek yok)
(bkz: ben istanbul un imamıyım)
(bkz: hatamız olur yanlışımız olmaz)
(bkz: maaşım yetmediği için ticaret yapıyorum)
(bkz: milli egemenlik ve laiklik kavramı değişikliğe açıktır)
(bkz: hatamız tekel işçilerine merhamet etmek)
(bkz: bari cenazeleri mercedes e binsin)
(bkz: millet istedikten sonra laiklik tabii elden gidecek)
(bkz: gözünüzü toprak doyursun)
(bkz: hem laik hem musluman olunmaz)
(bkz: gemi değil gemicik)

gibi cümleler kurmadığı için yetersiz görülendir.
(bkz: dandi)
ne hikmetse süreki hükümetin başındakiler kullanılarak "iyi adam" rolüne sokulmaya çalışılıyor. bir gün de şöyle bir başına, hükümetten, başbakandan bağımsız değerlendirildiğini görsem şaşarım. yanlış icraatların, söylemlerin, insanların yanlış adamı doğruladığına inanmadım, inanabileceğimi de sanmıyorum.
hakkındaki iddialar nedense medyanın ilgisini pek çekmiyor. ha öyle ya, basın konseyi başkanı chp üyesi. pardon...
dün hakkında soruşturma açtığını, bugün istanbul il başkanı yapabiliyor. öyle acayip bir başkan.

istanbul il başkanlığı'na getirdikleri şahıs 2001-2004 yılları arasında tmsf'de görev almış. tbmm yolsuzlukları araştırma komisyonu bu şahısla ilgili yolsuzluk yaptığı gerekçesiyle yargılanması için rapor hazırlamış. raporun altında kimin imzası var biliyor musun? o dönem yolsuzlukları araştırma üyesi olan kemal kılıçdaroğlu. dün yolsuzluk yaptı yargılansın diyorsun, bugün partisinin en önemli ili olan istanbul başkanlığına aynı ismi getiriyorsun.

kaynak : http://www.internethaber....321635h-p1.htm#ixzz1bcoda
--- alıntı --
"protesto edildi diye, halkın parasıyla yapılan stadyumu galatasaray'a vermem tehdidi, başbakan'ın ruh halini gösteriyor." - kemal kılıçdaroğlu
-- alıntı ---
türkiye'nin en çapsız siyasetçilerinden birisi. sığ ufku nedeniyle olayları doğru analiz etmekten uzak bu sebeple yaptığı bütün tespit ve çözüm önerileri sığ ve seviyesiz. kasaba siyasetçisi tadında vaatleri ancak iq su kırk civarındaki chp seçmenini ve izmir ve istanbul'un varoşlarını dolduran lümpenleri heyecanlandırmakta. ekonomik model olarak öne sürdüğü
''benim adım kemal ben parayı bulurum'' modeli doğan medyasının ekonomi uzmanlarınca bile yeterli bulunmayacak düzeyde gariptir. hasılı çözümden ziyade yeni sorunlar vaat eden görüntüsü nedeniyle umuttan çok ürpertiye sebebiyet vermektedir. ayrıca hızlı manevraları ve sabahtan akşama yüzde yüz değişen fikileri sebebiyle kemal sunal sonrası en komik kişi olmaya aday kimse. çarklarının sonu ucu bucağı olur mu bilmem ama yaz sonunda yerini baykala devretmesi muhtemeldir.
lefter e kaleci demişliği bile var.