bugün

an itibarı ile yaşadığım durum. öldüğümde kimse ne kadar eksin var şeklinde bir soru sormaz diye ümit ediyorum. yemin ederim kılıçdaroğlu'nu sevmiyor değilim ssk yı batırmasına rağmen. öderiz ne olacak. ama siyaset adamı değil. onu aşıyor bu işler. rakı içme talebimi yeniliyorum. içmek isterim kılıçdaroğlu'yla. içelim rakı sofrasında memleketi kurtaralım. ama bulaşmasın bu işlere. yengem haydari yapsın bize, abim diyeyim kemal abimm. kahvede çay içelim tavla oynayalım. olmaz yani. kin güden adam değilim ben. çok ödedim kılıçdaroğlu'nun başımıza açtığı borçları. yemin ediyorum umurumda değil. ama olmuyor işte. daha oy atamıyor. bu arada eksi zannedildiği kadar kötü bişey değil. karmam artıdayken kimse madalya takmadı eksi diye eve de ceza gelmez sanırım. ayrıca zall kazansın diye yaratılan konseptin kölesi olmak ya tercih ya da esaret göstergesidir. falan filan iki bira daha alayım bu gece geçsin gitsin. giden gün ömürden biliyorum. üzülüyorum yeminle. ölmek zor olmalı.
bu sözlükte karması bir zamanlar artıda olan adamın yakarışı değildir. adam sadece bir saçmalığa dikkat çekmeye çalışmış. bir zamanlar beğenilen bu yazar şimdi k-mal yüzünden eksiye garkoluyor, ki saçmalık burada. yazılarını sevdiğin adamı siyasi görüşü farklı diye eksilemekte ne lan?

belki de ben tam anlayamadım olayı..
ama bir şey biliyorsam:

(bkz: bu sözlüğün kalitesi bu başlığı kaldırmaz)