bugün

saymakla bitmeyen tutarsızlıklardır.bunları görüp de hala halkçı diye poh pohlayanlara hayret ediyor az ucundan saygı duyuyorum.
recep tayyip kadar değildir.

(bkz: recep tayyip dönekliği)

ben böyle tutarsızlık görmedim.
demokrasiyle tek ortak noktası aynı alfabenin harfleriyle yazılmasından ibaret olan akp nin tutarsızlıklarının yanında bir tutarlılık abidesidir.
atadan chpli olanların görmeyeceği tutarsızlıklardır. sonuçta adam "ben bir şerefsizim!" diye alenen dese bile* fanatizm öyle bir şeydir ki insanı kör eder.

not: "daha eylemi olmadı çünkü iktidarda değil." diyenlere gülüyorum. sizi haksız çıkarmaya sadece bir afiş yeter...
tutarsızlık bir yana resmen duygu sömürüsü yapıyor bu aralar kendisi.mersinde basbakanın terslediği çiftcinin elini öpmek gibi.tamam onu öptün diğerleri ne oalcak? neden o ? gittin bari bikac eve daha gir? bu sadece bi ayrıntı tabi afiş mevzusuna girmeye hiç gerek yok.eğer bu ülkenin yükünü sırtına alabilecekse ve devleti yürütebilecek bi kadroya sahipse allah nasip etsin ama değilse tarih olsun ne diyelim.
katıldığı bir söyleşide muhabirle aralarında şu konuşma geçmiştir:

muhabir:baş ötrüsünü nasıl çözeceksiniz sayın kılıçdaroğlu?

kk:kodrom çalışıyor.konuyla ilgili raporlar hazır.

muhabir:raporlar ne içeriyor?

kk:(3 saniye kadar aradan sonra)henüz görmedim seçim yoğunluğu dolayısıyla falan filan..
gelen gideni aratır deyiminin 'cuk' diye oturduğunu görmektir
ntv - yurt gezisi programından:

kk:kılıçdaroğlu
s:sunucu

s: sayın kılıçdaroğlu, bu konulara ne gibi çözüm düşünüyorsunuz?
kk: bu konuları ancak biz çözeriz.
s: ama nasıl sayın kılıçdaroğlu?
kk: nasıl olduğunu seçildiğimizde göreceksiniz.
s: somut bir çözüm?
kk: zaten birçoğu kendi kendine hallolacak sorunlar bunlar.

diyaloğun doğruluğunu isteyen araştırabilir. sizin umut bağladığınız adam bu kadar işte.

not:kendisini savunanlar sadece şöyle demektedir:

"ak partililer bu adamı eleştiriyor yani korkuyorlar çok iyi adam çok dürüst adam"

ulan bi kere de açıklayın bize, ne yapmış, ne yapacak, neden iyi, neden dürüst?
Doğru davranışlarıyla, düzgün ahlakıyla tanınmıştır.
Çünkü dürüst liderdir ve dürüstlüğü temsil etmektedir.
Türk siyasetinin gördüğü en dürüst liderlerden biri.
Dürüstlüğü temsil ediyor.