bugün

kaşar hatunlar hakkında onlarca tartışma olmasına rağmen kimse onların nasıl hissettiğini merak etmiyor. hani bizim için iyi hoş, sevişiyoruz, avrupai yaşıyormuş hissine kapılıyoruz sayelerinde. tamam da bu kızlar nasıl hissediyor kendilerini? yani 1 hafta için 2 farklı kişiyle beraber olan kıza kaşar demeye gerek var mı? o bilmiyor mu kaşar olduğunu? e sen dışardan görüp bu kanaate varabiliyorsan o olayın kahramanı olarak bunun her türlü farkındadır. e şimdi bu kız aynaya bakınca ne diyor kendine? lan bulunduğun ortamda kaşarlığın biliniyor, sana yaklaşan herkesin ilk istediği seninle sex yapmak. bu acı vermiyor mu onlara? insan gelecek planları yaparken içinde bulunduğu durumdan yola çıkarak kurar hayallerini? e bunlar nasıl gelecek hayalleri kuruyor? kendilerini 40 yaşında nerede görüyorlar? inanıyorlar mı mutlu bir yuva kurabileceklerine. tamam gençken sıkıntı yok, yuvanın, evliliğin amına koyayım. da kardeşim yaşlanınca ne olacak bu kızların hali? erkek yazar arkadaşlara soruyorum; siz böyle bir hatuna eş olarak seçer misiniz kendinize? çocuklarınızın annesi yapabilir misiniz bu tip hatunları? alıp koynunuza huzurla sarılabilir misiniz? e ben dışarıdan gözlemleyen biri olarak bunları söyleyebiliyorsam, bu hatunlar da bunun farkındadır. nasıl avutuyorlar kendilerini, nasıl hissediyorlar, hayata nasıl umutla bakabiliyorlar. şimdi "e sürekli farklı kadınlarla sex yapan erkekler farklı mı?" diyenler olacak. evet kardeşim farklı. kadınlar bile kadın erkek eşitliğini savunurken inanmıyorlar kendilerine. bir de şöyle bir durum var; siz hiç bir kadının ağzından "kızaamm ahmet var ya, veriyomuş lan!" dediğini duydunuz mu? ama bir kız kaşarlık yaparsa, 2 günde ortamın ağzına sakız olur. evet, kaşar kızlardan yanıt bekliyoruz.
tebessüm eden, samimi bütün kızları kaşar zanneden bir paranoid androidden aforizma.
ancak kaşar bir başka kızın bilebileceği bir durumdur. * *
kaşar erkekle aynı duyguları hisseder mi diye düşündüren durumdur.
merak edilendir. senin benim gibi hissederler sanırım. 'ay ben kaşarım' düşüncesinde yaşamayacakları için normal insan davranışları ve hissiyatları sergilerler. bence.
'' kimse umrumda değil. '' der de, başka bişi demez. Kimisi hayattan bezmiş durumdadır.
(bkz: erimesem bari)
kaşar gibi değil yaptıkları gayet normal sadece çabuk yakınlaşıyormuş gibi hissetmek olabilir.