bugün

etrafında ve bir telefon uzağında olan durmadan bir şeyler isteyip duran gereksiz insanlardan bıkmış olan yazardır. benimle aynı dertten muzdariptir kendileri.
telefonlarını açmadığı arkadaşlarının başka numaralardan kendini araması veya aynı arkadaşlarının bedavası olan anne babasının telefonundan aramalarından bıkmış yazardır.bir de bu arkadaşlar çok ve boş konuşup telefonu kapatmayı bilmeyen cinslerdense açılmaması hatta engellenmesi gerekmektedir.
32'li hatta sahiptir. en asil duyguların insanıdır.

ne alaka amına koyim ?
kredi kartı borcundan dolayı bankanın aradığını zanneden yazardır.
telefon çalar:
-bu kim lan, ben tanımadığım numaraları açmıyom bilmiyonuz mu?**
bir daha çalar:
-sen de kimsin len, açmıyom olum!**
bir süre sonra bir daha:
-hayy ananı... git! mesaj atsana bu kadar önemliyse. açmıyoruz işte, denyo!*
ve bir daha daha:*
a: -buyur, ne vardı?
b: -alo yalniz hamachi benim amcan, niye açmıyon telefonu len kerata?
a: -neyy! ha amca, kusura bakma duymadım da yanımda değildi.

b: -neyse, sana bir miktar para gönderecektim hesap numaranı versene.
a: -hadi yaa! neyy! şeyy, tabi tabi bir saniye...
olum niye özelleştirdinizbu kadar durumu. sakin ol ve aramaya inan.

anaaa bak burda ne varmış yavrucum:

(bkz: tanımadığı numaraları açmayan insan)

hee, dolu be birader. zamanında, seninki kadar özel olmasa da, yazmışlar.
artisttir.
sanki bütün dünya sana aşık,senin peşinde.
sanki telefondan çıkıp kulağını ısıracaklar,allahın kasıntısı.
Bazen kendini yalnız hissettiği halde, tanımadığı bir insana bile katlanamayacak halde olan insandır.
tanıtıcı reklamlardan bıkan yazardır. haklıdır.
benim amk. ne zaman cevap versem kanka benim bi odev var kanka odev ne kanka halledilcek is var kanka kanka kankanizi s*keyim...
Hayatında huzur olan insandır. Bazen o kadar gereksiz insanlar arayıp, saçma salak şeyler söylüyor ki en iyisi rehberinizde olmayan birisinin telefonuna bakmamaktır.

Zaten çok önemli birisi olsaydı numarası kayıtlı olurdu...
Amk çocuğu bende kayıtlı değilsen demek ki hayatımda bir yerin yok dolayısıyla zart diye arayınca açmam. Önemliyse mesaj atarsın kendini hatırlatırsın yoksa dönmem bile amk. Ne uğraşacam ya anketçi dolandırıcı çıkar ya telefon operatörüdür paketinizi yükseltek diye aramıştır ya bankadır paranızı faize yatırın kart çıkarın diyecektir.