bugün

mehmet topuz ve gökhan ünal'ı üç büyük takımın ısrarla istemesine rağmen, oyuncularını kimseye satmayan kayserispor yönetiminin bu tutumuna taraftarın da destek vererek, kombine satışlarında patlama yaşanması olayıdır.

kayserispor 2007-2008 sezonu için tam 5 (beş) adet kombine satmıştır. büyük patlama olmuş doğrusu, helal olsun..

ben kombine satıyor olsam ve böyle bir rekor kırsam, küçükken vazoyu kırdığım zaman annemden yediğim dayak devede kulak kalırdı.
anadolu'da maça giden belli bir kesim olduğundan ve bilet bulmak hiç sorun olmadığından taraftarın mantıklı eylemidir. Niye toplu para verilsin ki?

edit: sayın uyarıcı mod maça giden ve kombine satan kesimler arasında belli bir uçurum vardır istanbul takımlarıyla, anadolu takımları arasında. Bunu belirtmek için anadolu dedim. Ulusalcı çizginizi anlamakla beraber birazda okuduğunuzu anlamanızı tavsiye ediyorum.
başarıdır. hiç almayan da olabilirdi.
erken gelen uyarıdır. artık gökhan'ı cimboma, mehmet topuz'u fenere göndermelilerdir.
turkiye'de futbolun niye gelisemediginin en guzel gostergesidir.
kendini bi$ey sanan kayserispor'un hakettiğini almasıdır.

ulan iyiki bi mehmet topuz'unuz gökhan unal'ınız varmı$. ortalığı ayağa kaldırdınız.

yok neymiş "avrupa takımlar türk takımlarından 10 kat fazla bonservis veriyormuşda bizim üç büyükler hayal bile edemezmiş"

ya de get.
Kombinelerin hangi gişeden satıldığı konusundaki bilinmezlik sebebiyle 3 hafta boyunca sadece 5 kişinin kombine bulabildiği kayserispor 'da genel menajer Recep Mamur 'un "Kombine biletler kayserispor tesislerinin içinde satılıyor" duyurusu ardından sadece 3 gün içinde 3 milyon YTL lik kombine patlamasına yol açan ve bu entryi okuyunca bazılarının hoşuna gitmeyecek olan ama anadolu takımlarına gönül verenleri sevindirecek olan olay.
Haber Ayrıntıları: http://www.kayserispor.co...;m=hbdetay&tid=217920