bugün

çoğu sigara içenin sorunu olan durum. kendileri kayboldumu zor bulunur en lazım oldukları anlarda kesinlikle bulamazsınız. en gereksiz zamanlarda ise karşınıza çıkar sürekli yeni çakmak almanız gerekir bu yüzden çoğu tiryakinin evinde birçok çakmak bulunur.
senelerdir evde olan durumdur. yahu evde en az elli tane çakmak var. çünkü kayboldukça yenisi alınır ve yenisi de kaybedilir. bu böyle uzar gider. yenisini alıp kaybetme işleminden sonra sıra gelir mutfak çakmaklarına. haydi o küçücük çakmakların kaybedilmesini anlarım da o kocaman çakmaklar nasıl kaybedilir arkadaş ? onları sigara için kullanıp kaybettikten sonra yemek ısıtamamak hele. o nasıl bir işkencedir ?
artık çakmak zulam var. her bulduğum çakmağı atıyorum zulaya. sırf kendime kullanıyorum. ooh.
şüphesiz ki onlar en beklenmedik anlarda hatun çantasından çıkacak olanlardır.
arkadaşın cebi yada çantasıdır.
Sigara içen insanların çok sıklıkla yaşadığı hafıza problemine, mizahi bakış açısıyla renk katma işlemidir.
Gömülmüştür.
Akıbeti bayağı bir bellidir.. Muhtemelen eli uzun ben cebime atmışımdır..
o çakmaklar varya o çakmaklar arkalarına bakmadan gitmeleriyle meşhurdur.
Bir rivayete göre karanlık maddenin yarattığı, bizim evrenimizle iç içe başka bir evrendeki yaratıklar tarafından kullanılmaktadır.
Karanlık maddeden sonuçta oralar eheh.
Zincir ile kolye şeklinde yaparsan muhtemelen kaybedilmeyecek olan cakmaklardır.
kaybolan silgi ve çakmakların nerede buluştuklarını hiç düşündünüz mü?

her yeni güne yeni bir çakmakla başlıyorum günün sonunda ne oluyor dersiniz.

bence çantalarımız onları yutuyor. eheh
çoğu bende.
iş yerinde kaynak yakacağım diye istenilen ve geri dönmeyen çakmağın akıbeti.
Arkadaşının cebini kontrol et kesin oradadir.