bugün

Hakliysa vermez haksizsada vermez kavga etmesede vermez vermemek için bahanesi mi yok mk.
Cinsel kadın eş ise vermemesi normaldir.
Ya çok normal değil mi? Kavga etmişsiniz, kızmışsınız birbirinize neden sevişmek istesin ki? Uludağ ezikler birliği yine toplanmış ölün be artık bb.
Bir kavga sebebide vermemesi.
kadının dırdırıyla baş edemeyip olayı kadının manipülasyonuyla kavgaya çeviren erkek güçsüz erkektir. kadınlar güçsüz erkeklere cinsel arzu duymazlar tiksinirler. bizim için şişman kadın neyse kadın için de güçsüz erkek odur.

erkek güçlü ve şefkatli olmalıdır. kavga çıkmadan kadının tezlerini çürütüp kadının lafla ağzına sıçıp kadına sonrasında “ya prenses sen bu tarz basit konuları neden kafana takıyorsun sakin ol bana bırak ben çözem bebeğim” tarzı yaklaşımla kadını sarmalamalıdır.

o akşam kadınla en iyi sevişmenizi yaşarsınız. erkek olun kadınlar için en iyi erkek en maskülen erkektir.

uzunca yazdım: (bkz: eşiyle sevişmeyi reddeden kadın)

Kadınlar kadınların lafıyla hareket eden erkeklerden ışık hızıyla soğurlar. Amerikada yapılan bir araştırmaya göre kadının isteği ile bulaşığa yardım etmek cinsel hayatı ışık hızıyla bitirmekte mesela.
insan kavga ettiği birisiyle sevişir mi lan? bari barışın özürler dilensin, aflar edilsin sonra tamam. ahhh kavga etmek beni istahlandirdi gel buraya mi diyonuz amk
aşkın yerini "karılık görevi" veya "kocalık görevi" kavramları almışsa eğer, zaten ilşkinin de kuyruğunu çekme zamanı çokten gelmiş de geçiyordur.
erkeğin seks ihtiyaçlarını erteleyen ve onun seks kölesi olmaya karşı çıkan her kadını boşama hakkı vardır. kavga olabilir sonuçta insan sosyal bir canlıdır ancak seks işiyle kavgayı ayırmak lazım. bu sorumluluk çünkü. moralin bozuk olunca işe bugün ben gitmiyor yaaa diyor musun?
bu da onun gibi.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar