bugün

gerçek hayattaki dramatik kesitlerden biridir.

ilk çıktığı ve çok sevdiği erkekle bir defaya mahsus ilişkiye giren genç kız, bir müddet sonra anlaşamayıp erkek arkadaşıyla ayrılmıştır.
aradan bir süre geçtikten sonra başka bir gençle çıkmaya başlayan kız, bu ilişkisinde eskisine göre çok daha memnundur. çünkü kızın yeni sevgilisi, kusursuz bir görünüm sergilemekte, kıza her konuda müthiş anlayış göstermektedir.

ikisinin de ekonomik durumları pek iyi olmayan bu sevgililer 1 yıl sonra evlilik konuşmaya başlarlar ama kız paradan çok başka bir şeyi düşünüyordur. geçmiş tecrübesi yüzünden kendini suçlu hissetmektedir.
sonunda tam doğru olmasa da sevgilisine gerçeği söylemeye karar verir ve başlıktaki yalanı söyler. sevgilisinin tepkisi ise "olsun canım, ben seni bunun için sevmedim ki, hem bir tecrübe sonucu olmuş olsa bile ne farkeder..? sonuçta benimlesin, mutluyuz." der.

kızın yüreğine su serpilir..

yanlış anlaşılmasın, bu benimle ilgili değil, eski kız arkadaşımın tanıdığı bir kızın başından geçen bir hadise. bir süre sonra ben de ayrıldığım için olayın sonrasını bilmiyorum ama diyeceğim şudur ki, bazen yaptığımız anlık seçimler, hayatımızın geri kalanını kalıcı bir şekilde etkileyebilir.

pişman olacağımız şeyleri yapmayalım, yaptıklarımızdan pişman olmayalım, yatmadan önce de dişlerimizi fırçalayalım diyerek noktayı koyuyorum efendim.
(bkz: kasıklarım yanıyor reis)
birkaç saat sonra haydar dümen'e mail atacak olan kızdır.
yalancının önde gidenidir. ya da şöyle diyelim daha kendi vajinasından haberi olmayan başarısız yalancıdır. o zar nerede bir bilsen tatlım ...
jilet kaymıştır.
güzin ablasına gönderdiği mektubun içeriğini anlatan kızdır.
(bkz: çekerken zarı da alıp götürmüş noldu anlamadım).
(bkz: bunu diyen kız kör oldu)
(bkz: sevgilisi ayak yapıyor)
(bkz: kaşığımla ağda yaparken bekaretim bozuldu diyen kız)
(bkz: yaran yanlış okumalar)
(bkz: yaratıcı türk kızları)
bahanesi olmuştur.
bisiklete binen kızın arkadaşıdır.
diyen kızdır.

http://inciswf.com/hahahah.swf