bugün

kaslı erkek gördüğünde hemen ondan etkilenen kızdır. ayrıca (bkz: kaslı erkek görünce sevişmek istiyorum diyen kız)
bulmuyorum diyen kız yalan söylüyordur.
iyi canım sen ağlarken seni o kaslar teselli etsin o zaman dediğim kızdır, kuş beyinlidir.
Erkekten anlayan kızdır.
sadece guzelleri kesen erkekle iyi yarisir.
kasları kendi götüne sokacak kızdır .
ayy kaslı erkek miii hiç hoşlanmaam diyen kıza göre daha tercih edilesidir. En azından dürüst.
görsel
demek ki bu ablamızı görse lezbiyen olacak kızdır. ki olmaması adına bir durum yok ortada. taş gibi. evet.
gobekli, beni her agladigimda teselli eden sevgilimi tanimayip kasli erkege kacarim diyen kiz degildir, kasli erkek gobekli erkekten daha cekici diyen kizdir. Hayir yani aksi tahta gogusli kiz severim diyen erkek kadar garip olmaz miydi ey insafsizlar...
ya erkek olaydı.
kaslı erkekler candır.evlenılmesı gereken tıptır.sarısın renklı gozlu uzun boylu olursa tadından yenmez.
Kasaya bakan erkeğin mantığıyla aynı Çalışan kızdır.
bilimsel oladak butun erkek irkini cekico buluyordur.lezbiyen degildir en azindan.
hayata evinin camından bakma ihtimali olan bıyıklı kızlardır!
zevk meselesidir..
şimdi hacı sen gel de şu erkekleri çekici bulma!

görsel
(img:#772505)
görsel
görsel
görsel
görsel

haklı kızdır.
Peşimde bir tane var götüm götüm kaçiyorum adamdan. Sapığımsı bir tip merhaba desem bu pazar evde yalnızım diye yanıt veriyor kaslı seksi yakışıklı olmak yetmiyor yani az karakter lütfen.
görselleri görene kadar haklı kızdı, haklı iken haksız duruma düşmek bu olsa gerek *
bu kadar muhteşem vücut yapma hevesi ve işin sonunda soluğu fotoğrafçılarda alma çılgınlığı bana çok gay işi geliyor.
kaslı moronlar. Zeki ve duygusal insanları araştırın genelde daha narinler.
sevgilisi göbeklidir. ne yapsın itici bulacak tabi.