bugün

süper lige çıkış maçında karşıyaka taraftarlarının yaptığı tribün terörüne karşılık olarak uygulanması gereken cezadır. süper ligdeki başı bozukluğa basiretsiz kalan federasyonun hiç olmazsa daha alt liglerde bu çaresizliği göstermemesi, bu dağ bayır kanunlarıyla iş gören spor camiasının gidişatına dur demesi gerekir.

yoksa avrupadan ceza gelmesini mi bekleyelim illaki? o zaman mı uslanacağız? o zaman mı ders alacağız? biz ilkokul çocuğu gibi kafasına cetvelle vurulmadıkça mantıklı davranışlar sergileyemiyecek miyiz? utanıyorum sizden. zihniyetlerinizden. vasıfsızlığınızdan. cılız ve çözümsüzlük dolu cezalarınızdan. utanıyorum 3. dünya ülkelerinde bile artık yaşanmayan saçmalıkların bizde yaşanmasına mahal verdiğinizden. bütün benliğimle utanıyorum.
konyaspor, diyarbakırspor, antalyaspor, bursaspor, kocaelispor düştü de karşıyaka mı kaldı dedirten öneridir.

önce herkes kendisine baksın kendi evinin önünü süpürsün.
kasımpaşa, ankaraspor, ibb gibi akp nin spor sahalarındaki yansıması olan takımlar dururken güzeide izmir'in güzide kulübü karşıyakayı düşürmek en büyük ayıplardan biridir.
istiklal marşını ıslıklayanlar temizlenmeden yapılırsa türkcel süper lig varken ingiltere premier ligi izleyen özenti insan modeli olma sebebi olacaktır.
ülkenin mevcut futbol ortamında haksızlık olacak uygulamadır.
karşıyakamıza yapılan haksızlıkların devamının dileğidir. ben ankaradaydım her şeyi gördüm. 10 saat yol yaptık , 32 derecede maç izledik yandık , parklarda uyuduk. bunların hiç biri bizi yıldıramadı ama taraftarımız tayyeepp in alehinde slogan söylerken stadda tek kişi taraftarı dahi olmayan paşa nın maç başlarken ankaraspor taraftarı ile ( her ne hikmetse ) nasıl desteklendiklerini görmek , bunların maç boyunca sahada oynanan futbolla değille de ksk taraftarı ile uğraşması ve maç boyunca küfür etmeleri , paşalı oyuncuların( o.ç özgür ) ksk taraftarına yaptıkları hareketler ve top fırtlatmaların tahriklerin görülmemesi bizi derinden etkilemiştir . bunlar sadece görünen örnekler, bunun gibi daha neler oldu ? bunları bilip bilmeden böyle saçma sapan önermelerde bulunmaya gerek yok. yapılanların cezası elbet verilmelidir. ona kimsenin diyeceği yok. ama bazıları da artık izmir üzerinden yaptıkları oyunlarına son versin.
Kimilerinin komik dileğidir.Sen yeşil kırmızılı takımın istiklal marşı ıslıkladığını,tribünde silah taşıdığını görme.Van belediyesporun maçında olanları görme,gel sırf izmir takımı diye,sırf vatansever insanların takımı diye bok atmaya çalış,3. lige düşürmeye çalış. Yazık.
(bkz: köpekler istedi diye atlar ölmez)
(bkz: mircea lucescu)
laf olsun diye açılan bir başlıktır. ama bu durumu görünce insanın dayanamayıp bişeyler yazası geliyor. ksk; taraftarıyla, mazisiyle, büyük camiasıyla ülkemizdeki en büyük kulüplerden biridir. maça gelince; maç boyunca kasımpaşa taraftarı küfür etti. yenikken sinirlenilir, belki bu durum gözardı edilebilir. ancal beraberlik golünden sona ve şampiyon olduktan sonra neden 500 kişi ile 10 bin ksk taraftarına küfür edildi? maç sonunda kasımpaşa kalecisi topu neden ksk taraftarına dikti? neden kasımpaşa lı futbolcular şampiyonluğu kutlamak yerine taraftarı tahrik etti? öncelikle bu nedenleri sorgulamalıyız. o taraftar 10 saatlik yoldan gelen, sıcakta maçı bekleyen, maç sonucu şampiyonluğu kaybeden taraftardır. maç sonu sinirlerinin bozuk olması doğalır. bütün tahriklerin, şanssızlıkların sonunda bir patlama olmuştur. gönül isterdi ki böyle olaylar yaşanmasın. ancak, tek suçlu olarak ksk yı görmek haksızlıktır, vicdansızlıktır.
güncel Önemli Başlıklar