bugün

ister sağcı ol ister solcu. ister dinci ol ister ateist. ister açık ol ister kapalı. Kısacası sen ne düşünüyorsan karşındaki de seninle aynı düşünceye sahip olmayabilir. Bu da dünyanın kanunu. Küfür, hakaret ederek aşağılayarak karşı görüşünde ki insanı ezdiğini sanıyorsun ama aslında kendi karakterinde ki boşluğu ortaya koyuyorsun. Bilginiz olmadığı için bu şekilde olaylarda yer ediniyorsunuz başka açıklaması yok.
bu sözlükte de var olanlardır. "protest" ediyorum o yazarları.
sadece bir taraf icin gecerli olmayip her kesim icin gecerlidir. neticede hickimse kendinden baskasinin dusuncesini istemez.
son zamanlarda sayıları iyiden iyiye artan gruptur.
-solcuların hepsi toptur.
-sağcıların hepsi maldır, gibisinden bir yandan genellemenin amına koyarken, diğer yandan da desteklediği görüşü sadece desteklemek için desteklediğini belli eder bize o yazarlar. Faşizm nedir desen onu bile bilmez, ama onun da anasını ağlatırlar.
Bir de böyleleri artık kendini sağcı sananlardan da çıkıyor, ricamız, sağa sola hakaret edip kendinizi yüceltmeye çalışmayın, saygılı olmayı deneyin ve dinlemeyi öğrenin.
hakaret etmeden sadece küfür edebilenleriyle tanışmak istediğim gruptur.
şu başlığı canlandırayım dedim. Belki bazı yazarlar kendilerini görürler burada. Bıktım ulan.
güncel Önemli Başlıklar