bugün

insana tatlı bir şaşkınlık veren, evet evet devam et bebeğim hissi uyandıran durum.

geçen günlerde hayatımın en çok iltifatına maruz kaldığım günü yaşadım;

- bileklerin çok güzel. hayatımda bu kadar güzel bilek görmedim.
- kokun çok güzel deyip sürekli göbeğimin koklanması, ofh sana sinir oluyorum niye bu kadar güzel kokuyorsun deyip koklamaya devam etmesi.
- sürekli penisin çok büyük ve çok güzel denmesi.
- sanat eseri gibisin, seni izlemek çok güzel deyip bana bakarak masturbasyon yapmaya başlaması.
- yaptığın her şey mükemmel, her davranışın çok güzel. hiç kötü etkin yok denmesi.
- çok yakışıklısın ya sen.ve çok tatlısın demesi.
- tam istediğim gibisin sesin, vücudun, fetişlerin her şeyin bana göre.
- çok zeki ve akıllısın.
- tanrı mısın? tanrıysan söyle bak.
- kollarını açıp, beni iyice süzüp... bir kadının isteyeceği her şey sende var. daha ne istenir bilemiyorum demesi.
- ve beni en çok etkileyen iltifatı,her baktığında erircesine, gözleri kendinden geçercesine bana bakarken onu yakalamaktı.

iltifat yağmurlarında sırılsıklam oldum. belki bunun sebebi bir gün içerisinde 20'den fazla vajinal, 10'dan fazla klistoris etkenli orgazm etmem de olmuş olabilir. bilemedim.

ne biliyim ya insan şaşırıyor böyle durumlar karşısında. alışmışım sürekli hakaret yemeye yada iltifat edilse de öylesine denilip geçilmesine. hayatımda ilk defa bariz bir şekilde iltifata maruz kaldım. mutlu olmak böyle bir şeymiş herhalde.