bugün

bir adet arabayı şahsına tahsis etmeyi göze almış adamdır.
bir gün kendi kalp krizi geçirdiğinde, vb, çocukları hastalandığında karısının onu ya da çocuklarını hastaneye yetiştirdiği için kendiyle gurur duyacak erkektir. durumu varsa gündelik kullansın diye bir de araba çeker altına karısını mest eder, kalabalık otobüslerde fortlanmasındansa uzaktan taciz edilmesine razıdır.
"hayatim beni x'e birak cagri attigimda da almaya gelirsin" lafindan bikmis erkektir.
bir insanın fikri neyse zikri de o dur. içi temiz olan erkektir. içinde art niyet yoktur. dışarıda her yerde aynı sapık hanzolardan tonla olduğuna göre, bu mantık ile kadınların kafalarını pencereden dışarı çıkarmamalarının gerektiğini düşünen kişilerden daha insani yapıya sahip olan bu adam, gerek çevresinde ki insanlar, gerekse karısı tarafından sevilen bir insandır.
ahanda 2500km lik güzergahları katetmek zorunda kaldığın zaman, "ulan eşeklik etmeseydim de hanıma ehliyet aldirsaydım" diye düşünürsün, diye karşılık vereceğim bir erkek türüne atıfda bulunan betimleme.

iyice geriliyor musunuz, n´apıyorsunuz?...ehliyetsiz olur mu bugün bu dünya da? gecenin köründe bi yerde mahsur kalsan, seni oradan gelip kim alacak?...ayrıca çocukları okula kim götürecek?...sen müdür´den "çocukları okuldan almam lazım" diyip, her öğlen bi saat araziye uysan o işyerinde seni "şutlama "poziyonuna gelmeleri kaç hafta sürer?...bugünkü dünyada 18 yaşına gelen herkes ehliyet almak zorundadır yav, yani bunun ötesi var mı?...almanya´da falan ehliyet yaşını 16´ya indirdiler, şimdiye kadar "yanında 18 yaşında birisi" olmadan araba kullanamıyordu 16 yaşındaki, şimdi onu da nasıl aşarız´ın peşine düştüler. 16 yaşında kız genç, dipdiri kızdır, o, 1000 km araba kullanır dikkati fazla dağılmadan, sen yapabiliyo musun o işi 35 yaşına geldiğin zaman?..koskoca kadınlar ehliyetsiz öyle sana muhtaç vaziyette mi gezsin, sen kadını şartlarla kendine bağlamak istiyorsun, kadın sana mahkum olsun istiyorsun...pek sağlıklı bulmuyorum ben o yaklaşımı... kadının kafasından bi pintilik geçse, onu ehliyetsiz yapamaz mı sanıyosun?...öyle sanıyosan, çoook yanlış sanıyosun. kadınları hiç tanımamışsın.
ehliyeti olan bir insanla evlenirse yapacak bir şey yoktur.
gayet normal bir durumdur ve bu kadar büyütülmesi anlaşılamamış bir olaydır.
akıllı erkektir.
sağ marşbiyele en az 300 kağıt bayılacak erkektir. başka sorun olmaz.
"şöyle gereksiz başlıklar açmayın." dedirtti bana.
takdir edilmesi gereken bir erkek değil, gayet sıradan normal bir erkektir.
izin vermek derken? Artik kadinlr erkeklerden izin alarak mi ehliyet aliyor?
bunlar gereksiz çözüm çabaları en iyisi sizin sevdiginiz bedevilerin peygamberimiz gelmeden önce yaptıkları gibi yeni dogan kız çocuklarını topraga gömelim böylece kadınlardan tamamı ile kurtulup sevgili bedevi kardeşlerinizle istediginiz gibi sevişip çogalırsınız.
acil durumlarda karısının çaresiz kalamsını istemeyen erkektir. mesela adam şehir dışındayken eğer kadın araba kullanmayı bilmiyorsa toplu taşıma araçlarında heder olacaktır. düşünceli bir koca bunu istemez ve karısını ehliyet almaya teşvik eder.
karısının ehliyet almasına izin veren erkek hayattan hiç bi beklentisi kalmamış ve intihar edip günah işleyene kadar karısına ehliyet almanın daha mantıklı olabileceği düşüncesini edinmiş bir erkek türüdür.
kadının ehliyet almak için kocasından izinmi alması gerektiği sorusunu aklıma getiren cümledir.
hemen arkasından arabada alırsa karısına hayatında değişiklik aradığından şüphelenilmesi gereken adamdır.hee birde uzun yola gönderirse yalnız başına niyet belli .
karısını gözden çıkarmıştır.
hayatını birleştirdiği kadına canını emanet etmekten çekinmeyen erkektir.
ehliyetli olmayan bi hatunla evlenmiş erkektir. kuvvetle muhtemel şu an 25 yıllık falan evlidirler.
zira artık reşit olan alıyor. hadi alamadı diyelim evlenene kadar almış oluyor. malum evlenme yaşı büyüdü, kızlar artık değil üniverite mezunu olmadan, iş bulmadan evlenmiyorlar. e bu süre zarfında ehliyet de alıversin bi zahmet. bak sonra kocasından izin almak zorunda kalır!
benim annemin bile var. ilkokuldayken beni arabayla almaya geliyordu bazen. şimdi babamdan e sınıfı için izin koparmaya çalışıyor. asdf.
Karısından sıkılmış olan erkektir. Nasıl mı? Şöyle , ehliyet aldıktan sonra bide altında araba varsa tamam kurtulmuş demektir. Kadın arabayı aldıktan sonra fren yerine gaza basar ve direk hapis. Adam tabi kafa dinler rahat.
tuhaf olmayan durumdur.
uzun yola giderken aracı eşi ile dönüşümlü olarak kullanacak erkektir.
Mordor'ludur.

lan basligi pic edecektik kaynak yapmayin.
çağdaş laik ve atatürkçü erkektir.
not: ne alakası var demeyin, nasıl olsa bulurlar alaka.
güncel Önemli Başlıklar