bugün

eğer trollere taviz vermek istemeyen bir yönetim olsaydı bunu uygulayacaktır. buranın sosyal bir ortam olmasından daha çok girilen yazı sayısıyla ilgilenmeselerdi keşke. ve bu tip taleplere yönetimin işine karışmayın demeselerdi keşke, daha güzel bir ortam oluşabilirdi.
peki karma denilen olay neden var?
karması -800 lere dayanmış bir adam belli ki sevilmiyor. sevilmemesine hatta rahatsızlık vermesine rağmen neden hala üyeliği silinmiyor?
(bkz: hay ağzını öpeyim)
iyiyinin de kötünün de barındığı bi sözlük yerine iyilerin bulunduğu ve kötüler olmadığı için değerlerinin bilinmediği bi sözlük olurdu.
olmazsa olmaz; (bkz: ağzından mı öpmüş)*
ağzından öpmemeye özen göstererek katılmadığım cümledir.
(bkz: her yerinden öpüyorum rüştü)
(bkz: al bunu al al al al al)
(bkz: hay ağzını yalayayım)
saçmalıktır. grand ekinoks'un karması -516'dır ama ben beğenerek okuyorum kendisini ve birçok kişinin de beğenerek okuduğunu biliyorum. ayrıca karması yüksek olup sike sürülmeyecek akla sahip yazarlar da yok değil hani. karma ancak sözlük eğlencesidir hiçbir şeyi göstermez. ayrıca fikirleri beğenilmeyip eksi alarak karması dibe vuranların da söz söylemeye her zaman hakkı vardır.
Kurallara uymuş. Sevmiş belki ama sevilmemiş cengaver yazarın;
-Sevmiyoruz seni..! Üç kuruş para koyun şu sefilin cebine ha ha ha..! defol..! Bi daha da sakın dönme..!
edasıyla gönderilmesi gibidir.
(bkz: nolmuş ağzından mı öpmüş)
(bkz: kusucam sanırım)