bugün

Türk televizyonlarının yeni yüceltme mekanizması örneği. Bazı senaristlerin içlerindeki saldırganlık ve sapıklığı sanat yapıyoruz ayağına bu şekilde tatmin ettiklerini düşünüyorum. iki kız kardeşten biri sosyetik diğeri küçük bir kasabada yoksul bir hayat içinde yaşıyor. * yoksul olanın kızı nedense aslında teyzesi olan kadının hayranı. bir de evin babası var. Kızına sinirlenip karısına tecavüz ediyor. Bu nasıl bir alakaya maydonozdur? Bu nasıl sapık bir beynin ürünüdür tahayyül edemiyorum. Kız zaten gerizekalının teki. Gece yarısı babasının başına bıçakla dikilip bıçağı yere düşürüp çıkıyor odadan. Ruh hastası başlarına bela olsun diye elinden geleni yapıyor. Babası anasına tecavüz ederken kulaklarını tıkayarak kendi kendine "Umay Karay huzur dolu villasında..." şeklinde sayıklamasına hiç değinmek istemiyorum. Kimse kusura bakmasın bu senaryoyu yazan bir insanın sağlıklı olduğuna beni kimse inandıramaz. Gülse birsel olmasa hepimiz acı içinde hiç derdimiz olmasa bile kahrımızdan ya öleceğiz ya delirip tımarhanelik olacağız.
geri zekalı dizisi. 10.bölümü görmeden finalini yapar.
Sanırım mehmet Aslantuğ karizması bile kurtaramayacak bu diziyi.

Aslında senaryo gayet sağlam kadro öyle ama eksik bir şey var.
Her şey çok karışık bi şeyler havada ama anlayamadım.
Bu pazar da dusulen dizidir.
Başıma bir gelmeyecekse hayali hayata tercih ederim.

Gayet güzel bir hatun bence.
çakma aşk-ı memnu.
güncel Önemli Başlıklar