bugün

Bu gibi arkadaşlara sopa çekmek istediğini belli etmemek lazımdır. Yüzüne güler arkasından kuyusunu kazarsanız sonuç daha iyi olur.
Karaktersizden ziyade veremli mesai saati içinde geyik yapmayan insanlar diye de nitelendirebiliriz. Böyleleri karektersizdir, geyikoloji puanları sıfırdır.
patron yalakası götveren* bir müdürünüz varsa, göt etmek için uygun zamanı kollamak da bir çözüm yoludur diye düşünüyorum.

- neden bunu şöyle yaptın da böyle böyle yapmadın?
- sana ne amına kodumun çocuğu. ben senin işine karışıyor muyum? manyak ipne götveren *
su aralar tatli bir telas mi dersiniz, artik hummali bir calisma mi dersiniz, bilemem iste oyle bir sikimler olan calistigim sirkette gozlemleme firsati buldugum guzide insanlardir, e canim evladim, orospu cocugu(evet isin orospusu oldum) git o kazma gibi tirnaklarini evinde kes, o citi citi sesi duyup goz goze geldigimizde yavsak yavsak gulme. hayir anlamiyorum nasil gelisip bu gunlere geldi, sirket. birisi osurur, birisi tirnak keser, birisi ayakkabisini cikartir; demek boyle yuruyor bu isler is yerini evin gibi goreceksin, kendini ev rahatligina sokacaksin ki verimli olasin . yapamiyoruz biz turk olarak surekli bir gerginlik, surekli bir deadline'dan once bitireyim de eve kacayim havasi, surekli bir raporlari sorma, bos kalinan anlarda sekreterin ya da is arkadasinin gotunu kesme cabasi. yine de bizim milletin daha karakterli bir havasi var is yerine, asil duruyoruz be..