1. 1.
    karadenizli olmayan diğer insanlarda olan birşey, özellikle benim gibi akdeniz insanlarında. ulan eskiden birde bunlara sempati duyardım ne salakmışım amk. kendimi aşağı atmak istiyorum aklıma geldikçe. bunlardı tanıdıkça fikrim bu kadar zıt yönde değişti veya dediğim gibi ben salaktım. neyse efendim birinin karadenizli olduğunu öğrendiğiniz an muhabbeti bitirip oradan uzaklaşın. bir de bunların bize her yer trabzon anlayışları yokmu beni bitiriyor.
    1 -1 ... m16a2
  2. 2.
    karadenizliler dışındaki tüm ülke insanlarının ortak noktasıdır.

hatta şu tespiti de yapalım;

nasıl ki taksicileri taksicilerin kendileri dışında kimse sevmiyor, konusu geçtiği her ortamda giydiriyorsa karadenizliler de öyle. bunları bir kendileri seviyor, onun dışında kalan herkes saydırıyor.
    2 ... ecinni
  3. 3.
    bende karadenizliyim çepni türküyüm, kimseden nefret etmiyorum bütün coğrafi bölgelerin iyisi kötüsü olur. genelleme yapmayalım.
    ... defansagelsenize lan
  4. 4.
    7 kuşak bir istanbullu olarak içinde bulunmadığım durum. ama siz akdenizlilere antipatim var. adana, mersin, osmaniye, maraş. düzgün bir tane haber çıkmaz mı bu illerden? antalya kendini zor kurtarmış kaçmış. o turizm vs. derken biraz iyi yine. ama türkiye'de referandum yapsalar

adanalılardan mı daha çok nefret ediyorsunuz, karadenizlilerden mi diye.

sonucun ne çıkacağını söylemeye gerek var mı. *
    ... gelenek karsiti sekuler hero 2