bugün

bu melun yaratık tekrar gelmesin diye ne yapılmalıdır. aramızda anlaşıp tatbik edelim hayır bir gün kalpten gidecem o olacak.
firewall kurun evinize. veya pazardan crackli bir antivirüs alın.
her ay düzenli olarak yaşadığım durumdur. basma anında uykuda olduğunun bilincindeysen kendini hiç kasmadan rüyada olduğun yere bırak. bayılma gibi bir his verir. beş saniye sonra derin nefes al gözlerini aç. uykuya kaldığın yerden devam et.
beni ara ara yoklayan seydir karabasan. soylenisi kuruvasani andirsa da alakasi yoktur, tatlis degildir. uyku felci olarak gecmektedir. aslinda ask gibidir ilk geldiginde geberiyorum sanirsiniz sonra da alisirsiniz falan. genelde dua okuyarak bu durumdan kurtuluyorum ama askla alakasi yok.
Cebbar olan Allah cellecelaluhu yarattığı varlıkların üstünüdür. Ve korkmayin cunku azrail aleyhisselam gonderilmedigi vakit hic bir varlık zerre kadar can alamaz. Zarar etmez.
on dakikadır karabasanı yayınevi zannediyorum. hangi yazarların kitabını basmış diye falan düşündüm. uyku vakti gelmiş be.

e çok erken.
bu konuda 100 den fazla deneyimi olan biri olarak her türlü soruya açığım. yardımcı olabilirim.
hacılar gusülsüz felan yatmayın çok fena basıyo lan. çişinizi de üstünüze başınıza sıçratmayın benden demesi. sonra nasıl basıldığınızı anlayamazsınız bile.bunları biliyoruzda konuşuyoruz mına koiiim.
gusülmüş bilmem neymiş yalandır efendim. çoğu asılsızdır. siz siz olun yemek yiyip anında yatmayın. Zira birden nefes alamazsınız,gözünüzü bile açamazsınız . bir de sırt üstü yatmanız önerilmez. diğer şekillerde basma kabiliyeti pek zayıf.