bugün

An itibariyle farkedip kendine kendime ( iç sesle ) yuh ulan sana bir arkadas bile edinemedin mi hala ? diye sordugum sorudur.

(bkz: asosyal sözlük yazarı)
(bkz: karı kız için değil entry için sözlüğe giren yazar)
(bkz: kanki listesi ne oli ki)
(bkz: kanki listesinde sadece bayan yazar bulunan yazar)
benimde dahil olduğum yazar grubudur. 6.nesil olmaktan kaynaklı olabilir henüz çözemedim.
hepimiz birleşirsek kimsenin sahip olmadığı, olamayacağı kadar kankiye sahip oluruz, diyerek yeni bir hareket başlatmaya çağırdığım yazar*. * *
(bkz: kanki)
örnek; * (bkz: sen yenisin galiba)
listesine almasına gerek olmadığına inanan yazardır... kankiler listeli olmaz olmamalı çünkü, kanki özeldir...
kanki listesinin hiçbir sike yaramadığını bilen yazardır..

edit: lock ile aynı yazmışım yoksa ben lock'ın feyk'i miyim? *
ben. çok yanlızım dostar çoookkkk...
(bkz: kanki listesi de ne la)
kanki listesinin fonksiyonundan bi haber, o liste olmadan yaşayabilir, yazabilir kendisi. kanki listesi boş olduğu gibi sözlükte kankisi de olmayan yazardır. bu ne demek oluyor yani: kanki listesi çok da lazım değil...
ayrıca; sözlüğe geldi geleli 7 mesaj gelmiş zaten şahsına, üçü moddan olmak üzere. modları mı koysun listeye ne yapsın bilemeyen yazadır...
benimde içinde bulunduğum yazarlar kategorisidir. bireyselci olan kişilikler böyledir. bu tür yazarlar sürü psikolojisiyle hareket etmezler. yani cool takılırlar. *
an itibarı ile ben kendim bizzat yalnızım, e daha ne diim yani.
içinde bulunduğum yazar grubu. zaten kimin kankiye ihtiyacı var? hepimiz kanki değilmiyiz?
*