bugün

sonu yüksek ihtimalle mutlu sonla (bkz: swh) bitecek arkadaşlık seviyesidir.
artık pek de popüler olmayan bir muhabbettir.
Etkisi kaybetsede varlığını kaybetmemiş ilişki biçimi böyle ilişki mi olur hiç kankam olmadı benim. Katıldığım önermedir. Arkadaşım oldu dotum oldu ama kankam olmadı bir keresinde eski bir dostla beraber bir hanım arkadaşta bize eşlik ediyordu ki dedim çağırma şu malı ama kız illa gelecek yarak kürek mıhabbetine bizi maruz bırakacak ya oldu olan oturduk cihangirde bi barda muhabbet ediyoruz daha doğrusu o konuşuyor ben katlanmak için sarhoş olmaya çabalıyorum şöyle bir cümle geçti. Hanım arkadaşın ağzından " ahah ya kankamdır cengizi çok severim" ben tabi bi şaşkınım cengiz ve kanka biz ikimizde nefret ederiz bu muhabbetten kankasınız öyle mi dedim hatun evet dedi bende kankan seni sikecek ama bilesin dedim ben biraz tuhafım böyle hiç lafı bükmem direk sokarım "ahaahh" diye boşalarak güldü cengiz de evet deyince yüzü düştü nitekim kanka ne diye devam etti cengiz liseli miyim ben kaç yaşında insanım tüm kankalar sikerler birbirini en büyük yoklukta ne derseniz deyin kankaların zoruna gidecek bu açıklama ama bırakın ılıklığı. Canım olursun dostum arkadaşım vs. Olursun ama kankam olma ya da benimle olma.