bugün

türk televizyon kanallarından biri olan kanal d kanalındaki, saçma sapan dizileri izleyip psikolojisi bozulan insandır. örnek vericek olursak, fatmagül' ün suçu ne dizisi tamamıyla insan duygularını köreltmeye yöneliktir. cinsel içerikten başka hiç bir şey yoktur. asla insanların zihnini açıcak, gelişimlerine katkıda bulunacak bir konu içermez. aynı şekilde kuzey güney adlı dizi de tamamıyla saçmalıktır. yok efendim iki kardeş varmış. biri dövüşçüymüş. adı behlülmüş. gelene geçene çakıyormuş gibi saçma yorumlara neden olmaktadır. aşk-ı memnu adlı dizi de zaten yeterince terbiyesizdi. bitmesi iyi oldu. kimin kimle ne ilişki yaşadığı belli değildi. izlemeyelim artık şöyle kültürsüz dizileri. izleyenlerde zaten kültürsüzlük içinde boğuluyor. ne yazık ki elimizden bir şey gelmiyor. umutsuz ev kadınları diye yeni bir dizi çıkmış yakın zamanda. avrupayi televizyonların kanallarından esinlenerek diziler yapmaya da başlamışlar. üzülüyorum bunları izleyenler adına. yazıklar olsun diyorum. hepiniz ileri de sapık birer genç mi olmak istiyorsunuz? ya da çoluğunuza çocuğunuza fatmagül'e saldırdıkları gibi saldırsınlar mı? şimdi diyceksiniz izlemiyorsan nerden biliyorsun. biliyorum, çünkü bunlar medyanın dilinden düşmüyor. bu konu da medayanında çok büyük suçu var. umuyorum ki bu diziler sonsuza dek yok olur ve benzerleri de yapılmaz. ben izlemeye devam ederim diyen mallar da, vazgeçerler bu fantazilerinden.
dizilerinde karakterleri güldürdüğü her bir saniye için beş sezon ağlatan kanalı izlerken bir iki teli atan, akordu bozulan insandır. paranoyaklaşır, bakkala gitmiş kardeşi için "acaba 39 yerinden bıçaklayıp , gözlerini kaşıkla çıkarıp , suratına kızgın yağ döküp bi de tecavüz edip sonra çalılara gelinlik giydirip attılar mı acaba yaaa. ? insanın aklına her şey geliyor..." deme kapasitesine ulaşır.
(bkz: recep ivedikte diyorlardı)
(bkz: recep ivedik kanal d mi izliyormuş)