bugün

son günlerde oldukça hız kazanan çalışmalardır.

şöyle ki artık her yerde yok bu polis şu adamı oğlunun gözü önünde dövdü yok polisler kahvelerde cirit atıyor da bilmem ne. o da yetmiyormuş gibi polis askeri öldüresiye dövdü diyerek de bir kişinin yaptığı aptallığı bütün polis teşkilatına yıkmaya çalışarak polis - tsk gerginliği yaratacağını zannedenler bile var. zavallılar.

dün bir yerine bir şey olunca köpürdüğümüz polis teşkilatına bu gün rte nin paralı askerleri muamelesi yapıyoruz.

edit: niye eksi basıp kaçarsınız anlamıyorum. gelin tartışın.
olmayan çalışmadır. artık eski devir kapandı, insanlar insan gibi muamele görmeli, polisin görevi belindeki kemeri çıkarıp bir adamı linç etmek değil, hele ailesinin yanında, onuda geçtik ayırmaya çalışan esnafa saldırmakta neyin nesi, imralıda yatan caniyi dahi insan hakları ve siktiğim ab yasaları uyarınca asamıyor isek bu ülkenin insanlarına böyle muamele etme lüksü olmalı kimsenin.
Bir kurumu darbe tehdidi var diye şişirmek ve bu işe alımlarıda cemaat kanalı ve şifre hırsızlığı neticesinde gerçekleştirerek insanları ahmak yerine koyarak, sağlık ve psikolojik noktadaki durumlarına bakmaksızın üniforma giydirilen 5 tane şehir kabadayısı deyyusun vatandaşı linç etme görüntüleri insanların zihinlerinde ciddi tahribat yapmasına rağmen; birilerinin çıkıpta bu görüntüler ve ibretlik caniligi savunuyor olmasını yadırgadım ve üzüntü duydum.

Böylesi bir pişkinlik ibret vesikasıdır!

Not: Kimse kalkıp polis çok çalışıyor, psiklojisi bozuk demesin! işine gelmeyen istifa eder.
Polis zaten bol keseden kullandığı biber gaziyla, hiç çekinmeden savurdugu coplarla yeterince karşıt kazandı. Kamuoyu asker karşıtlığı yaparken sorun yoktu da polis karşıtlığı yapınca mı sorun oldu kuzum? ikisinde de yanlışlar varsa ikisine de karşıtlık yapsın yani sizi rahatsız eden ne?
Bugün cogu mühendis polis kadar para almıyor , o parayı alıyorsa o psikolojiyi koruyacak insan olacak devletin sahibi degil devletin memuru olduğunu unutmayacak.