bugün

bu yüzyılda üniversitede okuyan insanın kampüsüne mescit istemesidir. bu nasıl bir cahilliktir. biz ülkemizi çağdaşlaştıralım derken onlar bizi yüzyıllar öncesinde kalmış köhnemiş düşünceleriyle yönlendirmeye çalışmaktadırlar. bir diğer istekleride kampuslerde provakasyon yapmaktır. ulu önderimiz atatürk bundan yıllar önce tekke ve zaviyeleri kapatmışken, bizim gidip ülkenin en prestijli eğitim kurumları olan üniversitelere mescit açılmasına izin vermemiz ne kadar doğrudur.
(bkz: ironidir o ironi)
haklarını aramak cahillikse sonuna kadar cahil olan insandır. ne gerek var böyle insanların üniversiteye gitmesine.**
din düşmanlarının cahil diye adlandırdığı, ibadetini yapmak isteyen müslümandır. bu din düşmanları, sözlüklerde provokasyon yapıp, ezan sesinden rahatsız oldukları için hoparlör kablolarını da keser.
(bkz: ben bunu gördüm)
okumak ile ibadet etmeyi birbirine karıştıran yobaz beynin istediğidir.
tabi cunku musluman bir ulkede yasamiyoruz amerikadaki universitelerde mescit var cunku amerikanin %90'i musluman ..ayrica adamlarin direk katolik universiteleri var din odakli o da problem degil cunku amerika yapar cahillik olmaz ..ayrica ataturk tekke ve zaviyeleri kapatmistir mescitleri ve camileri degil madem yaziyorsunuz sacmalamadan yazin..

edit: butun universitelerimiz sehrin gobeginde ve camiye yakin oldugunun kaniti gelir ise bu entry'i silmeye hazirim..ayrica cem evi actirmak isteyen oldu da cahil mi dedik demis isek edit'i de sileriz..
zaman gazetesi yazarı prof. dr. suleyman seyfi ogun bir sosyoloji dersinde demiştir ki: bilimsel düşüncenin olduğu yerde tanrıya yer, tanrının olduğu yerde bilimsel düşünceye gerek yoktur...
çagdaşlasmayı dinsizlik olarak algilayan cahillerin, ibadet etme ozgurlugunu cahillik zannetmesi.