bugün

Kendisini liverpool fc maçlarında kalenin önünde beklerken görüyoruz. Kimse de demiyor çık sahadan kardeşim diye. Herhalde fanatik bir liverpool taraftarı. Her maçı sahanın içinden izliyor. Yalnız tam kalenin önünde bekliyor. Yani bazen eline koluna çarpan toplar gol olmuyor. Rakip takım niye itiraz etmiyor anlamıyorum. Çok sinirli herhalde kimse çıkaramıyor kalenin önünden.
kesinlikle victor valdes'tir.
Top liverpool fc tarafından auta çıktığı zaman getirir topu oyuna sokar. Benim bildiğim saha içinde topa futbolcular ya da hakem dışında kimse dokunamaz ama bu eldivenli kele kimse sen ne yapıyorsun kardeşim demez. Öyle kabul etmiş herkes bu adamı.
Kendisi liverpool fc için büyük bir şanstır. Federasyon bu duruma nasıl müdahale etmiyor anlamıyorum doğrusu. Kaleye gelen her 5-6 toptan 1 tanesi bu adama çarpıp gol olmuyor.
Artık kaleye gelen her top gol oluyor. Eskiden ayda yılda 1 tane de olsa çarpar girmezdi. Şimdi hepsi içeride.
hiç belli etmez ama boyu da 1.90'dır.
tarihi bir macera filmi izlenimi uyandıran bir tasvir.
Uzun süredir sakattı ve liverpool fc kalesini iyi kötü bir kaleci olan jones koruyordu. O da gol yiyordu ama en azından kaleciydi yani. Fakat iyileşti bu kel ve eldivenli ispanyol. Bu hafta aston villa maçında top kaleye girip çıktıktan sonra uçtu topa. Hatta bir top gol oldu sonra liverpool santra yaptı. Bir baktık bu ispanyol az önce gol olan köşeye zıpladı.
kendisi pepe reina idir.
Eski bir kaleci olan babası barcelona nın kendisini transfer etmesi gerektiğini söylemiş. inşaallah bir an önce defolur gider. 3 yıldır takım maçlara kalecisiz çıkıyor bu eldivenli ve kel ispanyol yüzünden. Gitsinde kaleye bir kaleci geçsin.
artık bu eldivenli felaket napoli kalesinin önünde bekleyecek. allah a şükür kurtulduk kendisinden.