bugün

libidosu tavan yapmış/ üst limite dayanmış bünyenin gerçekleştirebileceği eylemdir efenim. kaza yapan kişi, abazanlıktan mütevellit düşünme ve kontrol etme yükünü tamamen çüküne bıraktığı için yaşar tüm bunları. yoksa efendi gibi yoluna baksa ve kontrol her daim beyninde olsa, asla böyle bir şey gelmez başına.

esasında suçu tek başına şoföre yüklemek biraz haksızlık olur. çünkü; bazı olaylarda, araba içerisindeki abazan güruhun gördükleri kızlar için verdiği tepkiler nedeniyle şoförlerin dikkatlerinin dağılmış olabileceği de hesaba katılmalıdır. misal araba içerisinde yaşanan;

+ olm altımızda araba da var, kesin hatun düşürcez bugün.. en yollusundan hemde!

- tabii düşürecez lan, şunlara baksana lokum hepsi lokum. yerim sizi ben yeriiim!

* ananı skiii! hatunlara bak lan şurdaki?

+ nerde lan?

- hani nerdeler?

* yan taraftalar abi baksana şunlardaki kaseye! of of of. yerim lan sizi..

+ taş gibi hatunlar şerefsizim.

/ hani ya bende bakiim bi, nerdeler? hani olum? aha şimdi gördüm. harb...

çatııırrrttttttt (daha iyi bi kaza efekti bulamadım, bunla yetinin pls)

tarzı bir diyalog, gördüğünüz üzre kazaya sebebiyet veriyor. suçlu kim peki? şoför mü? elbette değil! esas suçlu, araba içindeki abazan tayfası. onlar adamın dikkatini dağıttığı için yaşandı bu olay. eğer şoför tek başınayken böyle bir kaza yapsa, "abazanın kralıymışsın lan" da deriz. yaparız bunu emin olun. ama suçlu araba içerisindekiler ise, soförü suçlamak da biraz haksızlık olur.
büyük bir mallık örneğidir.
yaklaşık 20 dakika önce başıma gelmesine ramak kalmışken yırttığım olaydır.

paylaşayım, otoparktan çıkıyorum. sola baktım. solda 2 tane güzel bayanı görünce radyonun sesini açtım. sağa bakmayı unuttum. yola baya baya girdim. sağımdan ''zınnnn'' diye bir araba geçti. tam önümde de durdu. valla adam haklı, inse arabadan ''hayırdır bilader!'' falan dese ne diyeceğimi bilmiyorum. zaten şoktayım o an. dikiz aynasından bakışarak anlaştık neyseki. sözün özü aman diyeyim kızlara falan değil yolunuza bakın.