bugün

kalaşnikoflarını yaparken fotoğraf çektiren kızlar. (bkz: yaran yanlış okumalar)
internetin içine ettiler. Bu kadar süper aylak bu kafayla nasıl hayatta kalıyor.
Kızlara tek tek baktım, internette zevkle arattım ve de baktım. Güzel yüzlerine, memelerine bacaklarına saçlarına baktım.

Kızların hepsini tanıyorum.

Bu kızlar sizin bizi sürekli kıyasladığınız "olum bunlar kızsa bizim kızlar ne, hayır bizim kızlar kız ise bunlar ne" dediğiniz, 31 çekerken düşündüğünüz kızlar.

Puhahshahahah çok şahane kızlarmış vallah.

""" kezban bunu çooook beğendi. """
Biri kapi tokmagi yalar digeri klozette bokfie ceker,oburu memelerini belini gotunu ceker.millet issizlikten napacagini sasirdi amk.
ıkınırken fotoğraf çekme furyasıdır. iğrençtir.
Kızların da sıçtığını ispatlayan akıma kapılmış kızlardır. iğrençtir. Ben yapsam dünya ayağa kalkar amk. Bunlar yapınca başka şeyler ayağa kalkıyor.

Edit: O diil de, milletin tuvaleti bildiğin oturma odası gibi amk.
9 numaraya hayran kaldığım kizlardir. amk ben düğüne giderken o kadar süslenmiyorum avrat sıçmaya giderken gardıropu omuzlamis da gitmiş..

montla sıçmak eylemine level atlatıp şapkayla sıçması da gözümden kaçmadı.
Kızların sıçtıģını bilmiyordum. Bh ne demek öyle. Hayır inanmıyorum kızlar kaka yapmaz...
1 numaralı fotograf: ıkınıyor.

12 numaralı fotoğraf: boku geri içine alıyor.

13 numaralı fotoğraf: kesin 52.

16 numaralı fotoğraf: kabız.

17 numaralı fotoğraf: ilk defa sıçıyor.

18 numaralı fotoğraf: bir şey istiyor sanki.

19 numaralı fotoğraf: ya demesene öyle.

bizimkilerin uymaması gereken kızlardır.
Beyninize sokayım sizin. Pislikler.
bir kez daha gördüm ki, şart oldu.
(bkz: şehir hayatından ve insanlardan bıkmak)
dikkat çekmek için son yolu ne kadar farklı boşaltım yaptıklarını millete ispatta bulan ve bizi aslında bu saçmalıkla yetinmeyeceklerine emin kılan ve bir gün dillerini çıkartıp çekildikleri fotolar, bakan herkese atılmış öpücüklü pozlar vs. ve en nihayetinde 'kakişlorını' yaparken çekilmiş fotolarının adına istediklerini almaları ve durmalarını temenni ettiğim insan güruhu.
ağır işsizlik kezbana neler yaptırıyor

1 tanesi basurlu galiba durumu çok fena görünüyor

kakişkodan sonra vurdurişkolarıda bekliyoz.
Kocisimle pompisko keyfi fotolarini bekledigimiz kizlardir.
kesinlikle 2 kısımı kocişkomla çıldırişkolar şeklinde olmalı.
-Recai bak bu da kakiskom.
+ayca birbirimizi kandirmayalim lutfen. Sicmissin su dokmemissin.
Bende travma yaratan kızlar. Erkeklere etkisini düşünemiyorum bile. Popüler olduk ve kirlendi dünya aq.
üzen kızlardır.
yeni moda sıçan kızlardır.
Şimdi bir de bazi kizlar türk erkekleri kültürsüz diyor. Bunu neresine kültürlu olucaz mk biri soylesin bana ?
görsel
kanım dondu şerefsizim dediğim olaydır. ulan artık yok artık diyorum başka bişey demiyorum.
Sabrımızı sınamasınlar dediğimiz kızlardır.
bir an babişkoyu yanlış yazılmış sandım da gidişata babişko hiç uymuyordu. ayrıca bu çoktan verildi aynı şeyi ısıtıp ısıtıp vermeyin.

tanım: kakişko yazan tiple aynı seviyede olan kızlardır.
hani kızlar sıçmazdı.
fotoğraf için giyinip süslenip makyaj yaptıktan sonra sıçıyor gibi yapan kızlardır.
güncel Önemli Başlıklar