bugün

sıcak havalarda serinlemek için iyi bir yöntemdir. fakat hasta olma olasılığı yüksektir.
berberden çıktıktan sonra bilindiği üzere eve gidilip banyo yapılır.ama ben öyle yapmadım içime kaçan kıllar o kadar rahatsız etti ki beni.okulumun önünden geçiyordum ve etrafta kimse yoktu,kıllar o kadar rahatsız etmeye başladı eve 10 dkda giderbilirdim ama 10 dk dayanacağımı düşünmüyordum etrafa iyice baktım görünürlerde kimse yoktu,hızlı adımlarla okul çeşmesine doğru koştum koştum ve sonunda çeşmenin yanındaydım tekrar etrafımı taradım kimse yoktu suyu açtım ve kafamı dayadım bir güzel yıkadım küçük kıl parçaları enseme geliyordu,ensemi de suyun altına tuttum ve sorna bir ferahlama geldi artık rahattım(bir süreliğine de olsa) ama kafam ıslaktı.herşey o anda gelişti deli gibi tişörtümü çıkardım kafamı ensemi sildim tişört ıpıslak olmuştu ama önemli değil ben rahatlamıştım.
özellikle çocukluk döneminin, bir yaz tatili vazgeçilmezidir.
Serinliğin verdiği rahatlıkla kafa kaldırılırken musluğa vurulabilir. Ardından musluk açık bırakılıp aynada incelemeler başlar. Olaylar bahsettiğim gibi gelişirse küresel ısınmaya doğrudan katkı sağlar
bir de, musluğun altından kaldırdığında suyun, sırtından aşağı akmasını sağlarsan gerçekten mükemmel ferahlatan bir eylem.
sıcak havalarda genelde erkeklerin yapmış olduğu bir davranış.