bugün

Son zamanlarda kadınların dünyanın en büyük mucizesinin çocuk doğurmak olduğunu kendilerinin söylemesidir. Çook afedersiniz "ben içimden insan çıkarıyorum, ..... mı yapamayacağım" şeklinde kurulan cümlelerdir.

Her zaman olduğu gibi biz erkeklerin kadınlara saygımızı göstermek için söyleyediğimiz iltifat değil bir gercek olan bu söylem birdne bire feminizmin sloganı haleni geldi. Ya bir kere de bırakın sizin mükemmelliğinizi biz erkekler söyleyelim.

Bir güzelliği başkası tarif edince,ona iltifat edince o güzellik daha da değerli hale gelir. Ancak o güzellik kendisi bunu söylemeye başlayınca anlamını yitirir. Bu sefer mesele cinsiyet meselesine ve üstünlük meselesine kendini beğenme meselesine dönüşüyor.

Yoksa bir erkeğin durduk yere çocuk yapılmasına vesile oluyoruz diye ortalıkta övünmesi ne kadar mantıklı? Bir de dünyadaki her dişinin yapabildiği (en azından memelilerin) bir özelliği sen neden bir anda kendine mâl ediyorsun?

Demek istediğim tek şey şu sevgili hanimlar, biz sizin dünyanın en degerli varlıklar oldugunuzu biliyoruz. Belki çogu zaman hepinize analtamiyoruz ama sevdiklerimize göstermeye çalışıyoruz. Bu yüzden biz erkeklerin hayatında en önemli varliklar sizlersiniz. Bu yüzden bırakın güzelliklerinizi biz anlatalim, bırakınn sizlere sevgimizi gösterelim, iltifatlar edelim ama sizde bir az olsun mutavazi olun.

edit: Bir konu yanlış anlaşıldı sanirim, ben bir kadının anne olmasının hafife alinacak bir séy oldugunu söylemedim.
sonuna kadar haklıdırlar.

sana bi rahim takalım, hamile kal da gör ebeninkini gavat!

kodonloron çocok doğormosoyla ovonm... hassiktir ordan!

not: hem sakinim hem de erkeğim.
doğuramayan erkekleri rahatsız edendir.

mükemmeliklerinin (!) erkekler tarafından onaylanmasına ihtiyaç duyduklarını nereden çıkardınız. neymiş bırakalım da onlar söylesinlermiş...

yani utanmasanız biz de doğurururuz diyeceksiniz pes yahu.

spermini bahşetmiş olmakla, aylarca canından can bulmasına aracılık etmek nedir, nasıl kıyaslarsınız anlamıyorum. ağzımızda diş kalmıyor gebelik zamanında şaşkınlar sizi. bir annenin annelik serüveni youtube da izlediğiniz 5-10 dakikalık videolarla sınırlı değil.

düşün kadınların yakasından azcık.
Erkekler çocuk doğurma işlemini bile kendi marifetleri olarak göstermeye çalıştığı için ortaya çıkan kaçınılmaz sonuç. Ben de tam "erkeklerin çocuk doğuran kadını küçümsemesi" diye başlık açacaktım.
dünyada yaptıklarıyla en çok övünecekleri iştir.anne oluyorlar kolaymı.
Anladık anladık canım ama inanmadık, samimi bulmadık.

Sen ciddi ciddi buna inandın mı?

--spoiler--
demek istediğim tek şey şu sevgili hanimlar, biz sizin dünyanın en degerli varlıklar oldugunuzu biliyoruz. belki çogu zaman hepinize analtamiyoruz ama sevdiklerimize göstermeye çalışıyoruz. bu yüzden biz erkeklerin hayatında en önemli varliklar sizlersiniz. bu yüzden bırakın güzelliklerinizi biz anlatalim, bırakınn sizlere sevgimizi gösterelim, iltifatlar edelim ama sizde bir az olsun mutavazi olun.
--spoiler--

Kızlar vallah biz başötacıymışız da haberimiz yok ne nankörüz...

Kadınları tarih boyu aşağılayan, ikinci sınıf gören, tahkir eden döven tecavüz edeb öldüren en iyi halde bile tahakkümünü misliyle hissettiren kediler alemi çünkü.

Ya bir gidin ya.

Doğurun bir çocuk sonra konuşun hadi bakim.

Herkes hayata katkısı kadar konuşsa keşke. Evet esas tür dişidir ve yeni neslin sorumluluğu dişidedir.

Erkeğe düşen bir spermlik katkı ile ikincil görevlerdir.

Haddinizi bilin.
lan adam güzel güzel anlatmış şu tepkilere bak. koyunsunuz resmen.

adam çocuk doğurmanın övünülecek bir şey olmadığını savunuyor sadece. biri sana rahim takalım gör demiş. e be gerizekalı kadın olsam ben de doğurabilirdim zaten bununla niye övüneyim. afedersin donanımı olan bütün kadınlar doğurabilir. eğer doğurgan olduğu için övünüp kadınlık olgusunu ön plana çıkaran biri zaten kısır kadınları aşağılıyordur. dolayısıyla bu başlık üzerinden bunu savunmak direkt ikiyüzlülüktür.

çocuk doğurmak marifet değil. zaten 3 milyar kadına default olarak geliyor bu özellik bir numarası yok. marifet anne olabilmekte. bunu kavrayabilirseniz ne ala.
Çocuk doğurmayla övünen kadın övünecek hiçbir şeyi olmayan kadındır. Yazıktır onlara bir de siz vurmayın.
"Kadının yaratıcılığı rahmindedir."
Velev ki övünülüyor; pardon ama kadınlara her şeyi çok gördüğünüz gibi şuncacık allah vergisi ile bile övünecek kadar düşürdüğünüze bence utanın.

Çok mu gördünüz? Bu bile gözünüze çok mu geldi?

En azından sizin gibi seviştiği karşı cins sayısı ile övünmüyor da evladıyla övünüyor.

(Atarım üstümde bugün çirkeflik çok eğlenceliymiş arkadaşlar haha.)
Ben kadın olsaydım hayatta doguramazdim.
Sezaryen yaptırır, dikişlerimi gösterip onla övünürdüm.
Doğum yaparken ölen binlerce kadın varken tek yapması gereken zevk içinde sperm boşaltmak olan erkeklerin boş konuşmaması gerekir.
(bkz: Erkeklerin askerlik hikayeleri)