bugün

aşık olmak, aslında hata olan kısmı aşık olmak değil olunca paranoyak bipolar alıngana bağlamak.
(bkz: efendi erkek yerine piç erkek tercihi)
Bu zaman içinde en çok yaptıkları hata, fazla makyaj bir diğer tabiriyle boya badana.Güzelliğinizi gölgelemeyin.Bu makyaj yapma yaşı 12 lere düştü küçücük kızlar özenme dolayısıyla yüzlerine bir ton boya sürüyor.Yapmayın , ileri ki yaşlarda pişmanlık duyacaksınız.
Bütün erkekleri aynı sanmalari deyip bütün kadınları aynı kefeye koymak nasıl bir aptalliktir yahu...
Gereksiz insanların götünü kaldırmak.
-- makyaj yapmaları: hala güzel görünmek için makyaj yapıp fil bokuna benzemekten kurtulamıyorlar, tabi bi de tersi var "yıkamadan evlenme" türünden olanlar;

-- saç renkleri: orjinal sarışın değilsen neden kömür gibi kaşlarınla sapsarı saçlarını kombinliyon, tarıkm mengüç müsün sen;

-- topuklu ayakkabı ile ayakta durumadıkları halde giyip yürümeye çalışmaları;

--küçük tırnakları olan kadınların siyah oje kullanmaları;

--sıtraaplez elbise giymeleri (kabul edin sıtraplez elbise taşıyacak göğüs 99%nizde yok;

-- destekli sütyen takmaları kendi halinde güzel degilse destekli sütyene vereceğiniz parayı estetik ameliyata verin derim (nacizane fikrim)

--"bikini bölgelerini" tıraş etmeleri, utanmasa aftershave balsam kullanacaklar var o veetler bilmem neler erkeklerin kıllı böğrü için mi geliştiriliyor arkadaşım

-- gözleri veya göz renkleri güzel olanların bu niteliklerine güvenip hafif bir göz makyajı yapmamaları (sinirim bozuldu bak)

-- hala kelimelerin son hecelerini uzatarak/yayarak konuşuyor musunuz (ben etrafımı bunlardan temizledim de sorayım dedım)

-- dogru düzgün dövme yaptırmamaları (dövmeleri varsa) kelebek kuş japonca yazı nedir la vizyonunuz geniş olsun biraz..

şimdilik bunlar sözlük daha fazla yazmak istemiyorum...
Sürekli affetmeleri yapıp yapabilecekleri en büyük hatadır zannımca. Sürekli affedip birinin yaptıklarını sineye çekersen o kişi tepene çıkar, seni artık takmaz olur. Hemcinslerimin bunu iyi bir öğrenmeleri gerek.
Kadınlar hata yapmaz.
kocaman halka küpe takmaları. acayip kıro gözüküyorlar. bir de leopar herhangi bir şey giymeleri.
ilişkide
-hayatını er kişisine indexlemek( yavrum bireysin hatırladın mı!!)
-trip atmak (yapmayın, darlamayın)
-boya küpüne batmak (sizi değil makyajınızı öpüyorlar)
-herşeye karışmak (sen hayırdır)

Normal hayatta
-kızımız pırlanta, etrafı cicişlerle dolu.

Ve gerçekler,
Malesef içimizden canavar çıkıyor ilişki içinde ki bu da çok sevdiğimizden, paylaşmak istemediğimizden bla bla sebepler çoğaltılabilir.

Sorun şu; er kişisi size nasıl davranıyor?

Ha kıskanç, öküzün flama tutanıysa ama sevmiş bulunduysanız yukarda yazdıklarımın harfiyen yapılması müstehaktır; ama er kişisi pamuk şekeri kıvamındaysa bu cırlama neden??
Arındır kendini bunlardan, tadını çıkar ilişkinin, kolay bulunmuyor insan olanı.

Sevijin genjler

Bir hata listelemesidir.
kırmızı ruju sürerken taşırmak bir de dişlerine bulaştırması.
bazı orospu çocuklarını doğurmak.
frenle gazın yerini karıştırıyorlar, çıldırıyorum. kullandıkları her telefon kırık çizik içinde ve son kullanılan uygulamaları temizlemiyorlar, yine çıldırıyorum. dünyanın eşyasını pantolon cebinde bırakıp yıkıyorlar, dahada çıldırıyorum.
Erkeklerin onları kısıtlamasına izin vermeleri, bir erkeğin yokluğunda yaşayamayacaklarını düşünerek gururlarını ayaklar altına almaları.
Saç ve kaş arasındaki uyumsuzluk göz bozuyo bilginize.
inanmak.