bugün

Bir kadının tüyleri diken diken olacak çok az şey vardır, göstermezler, ama sadece sevgiyi hissettiklerinde belli olur" diyor yazar..

Biz erkekler (genelleme yapıyorum kusura bakmayın) bir obje olarak gördüğümüz için kadınları, bizdeki dikleşen şeylerden onların tüylerini dikleştiren duyguyu görmezden geliyoruz..

Çok basit geliyor galiba, bir kadının "seni seviyorum" cümlesi bizim gibi olgun hisseden adamlara.. Tarih de ordular, ülkeler, devirler değiştirmiş tek varlık olan kadınları hafife alıyoruz gibi sanki..

Çocukluktan itibaren, "Göster ağabeylerine pipini" diyerek başlayan bir serüvende biz erkekler, o kızı yatağa nasıl attım, off nasıl seviştim, o kızı kaçırır mıyım diye övünürken, karşındaki kadının bacaklarını açmasından sana verdiği değeri anlayamamak üzücü..

Hep derim bizim çükümüz kanasa ülke gündemini değiştiririz diye, oysa onlar her ay yaşıyorken bunu, üstüne hayat mücadelesi verirken bazıları, tecavüzden töreye kadar sorgulanıyorken toplumda.. Bizim hâlâ beyin zarımızdan ince bir zarı işgal etme çabamız? Tuhaf..

Bunları yazdığım için ola ki yavşak yada benzeri türevler yüklemeyin bana.. Empati yapmak gereği duyduğum için yazdım sadece..

“Seni seviyorum..” Çoğumuza göre basit bir bağlılık sözü, kimimize göre de kutsal kitapların bile yerine geçecek bir söz.. Değecek birinden değecek birine söylenirse bir dinin en güzel vahiysi..

Seviyorsan seviliyorsan en güzel dinin havarisi.. Bir kez daha düşünün şimdi, bir kadına dokunacaksanız bir kez daha düşünün, sevecekseniz bir kez daha..

Tanrı ağlayan bir kadının gözyaşlarına büyük günahlar ve kendisini gizlemiştir.. Seviyorsan ağlatma, ne o sevdiğin kadını ne de Tanrıyı..
Kadınlar duygusaldır sevgi doludur geyiği bir bitmedi amk daha da bitmez. Bakın arkadaşlar kırmızı hapı veriyoruz veriyoruz ama almamakta ısrar ediyorsunuz. Kadınlar duygusal falan değiller asıl duygusal olan erkeklerdir. Kadınların o narin yapılarına bakıp onlara duygusallığı beyninizde yakıştırıyorsunuz ama işin aslı böyle değil kadınlar gayet mantıklı ve çıkarcıdırlar. Bir ilişki söz konusu olduğunda kazanacakları getiriyi ve götürüyü ince ince düşünerek hesap ederler. Asla hesapsız sevmezler. Kendilerine hiç bir şey vadetmeyen bir erkekle asla birlikte olmazlar. Bu vaadler kimi zaman zenginlik olur kimi zaman statü yada kaliteli sperm. Kadınlar hesapsız olarak sadece çocuklarını severler. Bunları kadın düşmanı olduğum için yada kadınların kötü olduklarını düşündüğüm için yazmıyorum. Doğaları böyle hepsi bu onların bu şekilde olduklarını bilerek hareket edin aksi taktirde hep kaybeden olursunuz. Hatta boynuzlarınız da cilalanabilir. *
Benim gibi alfa erkeği gördüklerinde başlarına gelen olay.
Bu fikirlerini paylaştığın için hiçbir zaman aşk hayatın yolunda gitmeyecek. Bu fikirlerin içinde kalsın belli etme.
güncel Önemli Başlıklar