bugün

namaz kılan erkekler.
kadınların; parasız erkeklerden nefret ettiğni söyleyen erkekler. *
"çapkınım ben"diye dolaşan yawşak erkekler.
bir insanın, başka bir insandan nefret edebilme hakkına sahip olabilmesi için, onu tanıması gerekir. Tanımadığın ve yolda gördüğün insanlardan nefret edebilme hakkın yoktur. Ayrıca, Kimse, kimseye kendini beğendirmek zorunda değildir. Sosyal çevrede her meslek, gelir ve eğitim sınıfına dahil insanlarla bir şekilde diyalog kurabilirsin. Nefrette duygusal bir etkileşimdir. Tanımadığı insanla kendi kendine duygusal etkileşim kuran insan da ruh hastasıdır. Kendinzi aşırı önemserseniz, megolamania hastalığına yakalanırsınız. ( çoğunuz da öylesiniz zaten. ) bu da çok çirkinken, aynada kendinizi kainat güzeli gibi görmenize neden olur. Tüm suç size her yerde aşırı ilgi gösteren ayak takımında.
(bkz: yavşak)
(bkz: sulu)
(bkz: kaba)
en çok rastlanılanı için; (bkz: eski sevgili).
Parasız erkeklerden nefret ederler efenim bunlar.
güzel gülmeyen erkek.
uluorta ortamlarda belden aşağı konuşmaları. öküz desen, kütüğün hatrı kalacak, kütük desen terbiyesizin.
edepli olun ve kadın olan ortamlarda kelimelerinize ve esprilerinize dikkat edin.
sevilmeyen ve istenmeyen bir öküz ilan edilmeniz an meselesidir.
ısrar eden erkek tipi.
sigara içip küfreden kro erkeklerdir.
Ya devasa bir özgüvenle hareket edip kadınlar için kıllarını kıpırdatmayan kazaklardır, ya da işi gücü hatun kaldırmak olup, zerafet sergileyemeyen veya aptal durumuna düşen eşşeklerdir. Birincisini takdir ederim, ikincisine adam madam kayarım ben buna.
Terk etmek istediğinizde sülük gibi yapışan tipler.
Hayvan gibi hapşıran, sümküren, maddiyatla övünen ya da cimriliğiyle bilinen, küçük dağları ben yarattım havasında ya da pısırık, korkak erkeklerdir.
çocukluk hatta ergenlik dönemini çoktan geçmiş olmasına rağmen hoşlandığı kızı etkilemek için ona vuran saçını çeken erkekler.
ciddiyetsiz erkeklerdir.
Cimri olan cimri.
pısırık erkektir.
Geçen yine o kadar dört dörtlüğüm ki nefret edecek bi seyler buldum.
kadınların hepsi ciddiyetsiz sevimsiz cimri sabah sabah televizyonu bangır bangır açan erkeklerden nefret etmiyor.
Hatta bunu seven kızın nesli tükendi dediğin insanın bile alıcı olabiliyormuş.
Bir arkadaş var okulda bedensel olarak büyümüş ama hal ve hareketler çocuk.
Hani bir kadın her şeye tahammül eder de yanında trip atıp ota boka küsen bir erkeğe tahammül etmez diye düşünürken öyle değilmiş sevgilisi var şimdi.
Kızın ruh halide pek normal değil ama herkesin bi alıcısı varmış.
Seven kollayan, değer veren, zamansız sürprizler yapan, her saniye onunla olmak isteyen, bunu hissettiren, sorumluluk sahibi, dürüst, deger bilen, gözü dışarda olmayan erkekler diyorum.

Neden mi hepsi olumlu şeyler? Bu zamanda efendilik yaramıyor bizim kızlara canım en kötüsü olmak lazım ki değerin bilinsin. Yoksa adam yerine koymazlar beyler fazla iyi olmayın.
Güçsüz erkek kadınlar tarafından hiç bir zaman sevilmez. Güçlülük kavramı da kadınana göre değişir. Bedensel güç, parasal güç, entelektüel güç, cinsel güç, iyi laf yapabilme özelliği, yakışıklılık kadınlar tarafından sevilmenizi sağlar.
böyle ağzını yaya yaya gevşekçe konuşan erkeklerdir. ve tabii erkek her türlü güçlü olmalı sağlam durmalı.
Ortada bir sorun varken bile ciddi olamayıp bir de espri yapmaya çalışanlar.

Kendi hataları yüzünden sizi suçlu hissettirenler.

Israrcı tipler.

Ve kadınlar hakkında "politik, entrikacı, her şeye stratejik yaklaşan" gibi kalıplaşmış ve doğru olmayan düşüncelere sahip olup sürekli dile getirenler.
Abazan erkekler.
Yalancı , riyakar ve pis erkekler.