bugün

bu durum için gerçekten kadınlara büyük saygı duyuyorum, erkeklerde olmayan bir otokontroldür bu, ben (henüz) göz alıcı bir erkeğin arkasından ağzının suyu akarak bakan kadın görmedim ya da ne bileyim mastürbasyon olgusunu erk cins kadar sık yaşayan bir kadın olmadı bildiğim, saygı duyuyorum efendim cansınız.
çünkü kadınlar seks yapmaz zevk almaz. biz erkekler kendi kendimize kuruntu yapıyoruz.
kadınlar libidolarını bastıramazlar, bastırılmış libido bastırılmamış libidodan daha tehlikelidir, patlarsa yanıklara neden olur.
Ağzının suyu akmaz ama kimileri yakışıklı zengin ya da piç erkek görünce ağzının içine düşer, eli kolu ayrı oynar, kendini küçük düşürecek hallere girer.

Çok itici.
erkekler gibi basit olmadıkları içindir.
Her erkeğin nasıl cinsel istekleri veya zevkleri varsa aynı şekilde kadının da vardır. Erkek bunu marifet sanıp açık açık yaparken kadın kendine olan saygısından bunu açık bir şekilde yapmaz. Çünkü kadın en başta kendi özeline saygı duyar.
istemem yan cebime koy şeklinde olan libidolara sahip kadınlardır.
tartışmaya açık bir tespittir. laf atan çok kadın gördüm lakin piyasada o kadar çok abazan var ki bir erkeğe yaklaşmaya korktuklarını düşünüyorum. ama uzaktan rahat sallıyorlar.
Kadınlar tahrik edilmediği sürece seksi düşünmez.

Ancak duygusal olarak hazır olduğunda seksi düşünebilir yada hep bana öylesi denk geldi bilmiyorum.

Kapının arkasında, asansörde seks hep erkeklerin fantazyası..

Kadın daha çok öncesinde masaj, temiz ortam, duş gibi konforlar arar seks öncesi..

Ama biz öyle mi? Çöplükte bile olsa" kız gel bi çakıvereyim şuracıkta ne olcak" umarsızlığındayız.
bir yazar bahsetmiş ama yine de yazayım. bir kadın orospuluğu para ile yapmıyorsa, seks yapacağı erkeğe duygusal bir bağ hissetmeli. aaa ne yakışıklı erkek keşke beni bi sikse şuracıkta diye düşünmez kadın. aaa ne yakışıklı erkek keşke beraber kol kola gezsek falan diye düşünür. kısaca kadın seksi duygusallık yaşadıktan sonra düşünür. romantik bir gece sonrasında yapılan seks gibi. ama biz erkekler için duygunun pek önemi yoktur. güzelse, vücut da iyiyse hemen şuracıkta sikivereyim isteriz.

bir de toplumsal baskı da mevcut. büyük şehirler de belki azalsa da bu baskı, küçük şehirler de öyle değil. bu baskı kadınlara yönelik takdir edersiniz ki.
Erkeklerden akıllı olduklarını gösterir.
bi kere o yalan!.. öyle olsaydı basınımız mütemadiyen karşımıza çıkan samsun ya da adana da "falanca filanca seks skandalı" şeklinde haberlerle dolu olmazdı.