bugün

dağ kadar boş yapıyorsun diyenler varsa karşı argümanınız dinlerim. yoksa boş teneke sesi çıkarmadan yaylanın.

edit: boş beleş tipler meriç cart curt diyor. sevgili arkadaşlar, burada konu kadınlar değil. kadın burada sadece bir örnek olarak var. bu özgürlükleri birey özgürlüğü olarak anlamak gerekir. kadın-erkek, eşcinsel, siyahi, kürt, yahudi. hiç fark etmez.

edit: regl fotosu paylaşan kadının amacının " toplumsal duyarlılık" kazandırmak olduğunu nereden çıkardınız ki ? kadının böyle bir amacının olması gerekmiyor. sırf paylaşım özgürlüğü olduğu için paylaşmıştır.
Bir kaşarlık belirtisi.
Kadın, kadının kurdudur.
siz özgürlüğü çok yanlış anlıyorsunuz be.
(bkz: meriç detected)
Melek mosso ve regl kaninin fotosunu paylasan kadin haberinde ayyuka çikan durum.

Melek mosso " istediginiz gibi ozgurce davranin" diyor.uslubu kotu veya igrenc. Yemisim uslubunu.kadin ozgurluk adina guzel seyler soyluyor diger kadinlara. Sahip cikacaginiza taşliyorsunuz sevgili kadınlar.

Regl fotosunda ise hicbir sey yok. Yetiskin bir kadin sosyal medyada bunu paylasmis. Bireyler baskalarina fiziki bir zarar vermiyorsa istedikleri paylasimi yapar,istedikleri seylerin pesinden gider.bu seyler ahlaki olarak tasvip etmeyeceginiz derecede pis seyler olsa bile bu onlarin hayatidir.

Peki elestiri hakki yok mu ? Elbette var.en agir sekilde ustelik.ben elestiri hakkiniza bir sey demiyorum. Sadece bireysel ozgurlukler konusunda alt liglerde olan ulkemizde ( ozellikle kadinlara yapilan kısıtlamalar dikkate alindiginda) bu tarz olaylar-aciklamalar özellikle kadınlardan destek görmeli.
Bir kadın başka bir kadını gördüğünde ilk yapacağı analiz kendisi ile kıyaslamak üzerine olur. Bilinç altı karşısındaki kadını tehdit olarak algılar. Eğer bir sevgili kişisi varsa gönlünün kayacağından, yoksa da potansiyel alıcıların bölünmesinden korkarlar. Bundan mütevellit etrafınızdaki güzel kızların kankaları genelde daha az güzeldir.* bir kadın kendisinden daha güzel olan başka bir kadını yakınında tutmaz.* ve bu kankaların sevgilisi yoksa eğer sizin kızın da aklını karıştıracaklardır. Çünkü özleyeceklerdir eski bütün kızlar toplandık günlerini. Eğer sevgili adayınızın kankaları sapsa kendi arkadaşlarınızı da onlara ayarlayın, böylece bir taşla iki kuş vurmuş olursunuz.

ama tabi bmyle olmayadabilir. Mesela ben ayırmam şahsen. Arkadaşıma bakıp kafası bulanacak insanla benim işim olmaz zaten.

Ohooo ne anlatıyodum nereye geldim? laf lafı açıyor.
Karşı cinse karşı Objektif ve diğer hemcinslerinden farklı olduğunu vurgulama çabasından ibarettir. Aynısını erkekler de yapıyor Aslına bakarsanız.
iğrenç bir durum. aşağılanan kadına erkek halimle sahip çıkasım, aşağılayan kadınların saçını başını yolasım geliyor.

şu da var ki çalışma hayatında mobbing i en çok kadın kadına uyguluyor.
Kendi acizliğini bütün kadınlara mal etmek isteyen kadın davranışı. "Ben eziğim" demiyor "kadınlar eziktir" diyor. "Ben salağım" demiyor "kadınlar erkekten salaktır" diyor. "Ben sulugözüm" demiyor "kadınlar her şeye ağlar" diyor. Ağzına pabuçla vuracağım bir gün bunların. Bir bitmediler.
kadınlık üzerinden aşağılıyorsa veya kadın olduğu için aşağılıyorsa ortada ciddi bir sıkıntı var demektir.
aşağılanacak bu kadar erkek varken gereksiz eylemdir.
Bunu yapan kadınlar 'kaşar' diye tabir edilen kategoriye girenler olur genelde.
Çevrenize bakın, başkalarında eleştirdikleri şeyleri kendileri de yapıyorlardır.

Ayrıca aklı başında olan kadın değil hemcinsini, hiçbir insanı aşağılamaz.
Aslında aşağılamak gibi görülse de iyinin daha iyiyi çekememesidir yahut güzelin, akıllının bir diğerine tahammülsüzlüğüdür..Erkek ile erkek , her daim ilk tanışıldığı andan itibaren kardeştir kankadır çünkü; kıyasa ne lüzum, sonuçta ne bir adım ileri ne bir adım geri sonuç doğurur bu kıyas..
(bkz: kadın kadının kurdudur)
Kendinizi savunmanız gerekirken neden aşağılama gereği duyuyorsunuz?

Ezildiğimiz bu erkek egemen toplumda neden bu kadar iğrençleşiyorsunuz. Hayatınızı bir erkeğe bağlamadan ayakta duramıyor musunuz ?

Kadın cinayetlerinden erkekler değil, üç maymunu oynayan siz pislikler sorumlusunuz.