bugün

herkes küçük prensi okumuştur ama çok azı götü yerine gözüyle okumuştur. ilk okumamda bir türk gökbilimcinin yeni bir yıldız keşfettiğini fakat kıyafetlerinden dolayı bilim camiasına kabul ettiremediğini okuyunca ağlamıştım. kıyafetlere laf etmek bizim işimiz değil. kimse çıplak gezmiyor ya sokakta. bizler insanlığa bakalım, dürüstlüğe, çalışkanlığa bakalım. bu bir iyimserlik değil olması gereken.
ne yazık ki mini etekle türban arasına sıkıştırılmış durum.
@6 kardeşim oku entryi bi. Ben zaten giyinme demiyorum. Açık giyinenleri savunup kapalilara sallayanlara söylüyorum.
Açık kadına türban soran ne ise bu da o kafa işte izliyoruz .
@2 istediğin gibi giyin inan umrumda değil. Çıplak dolaş istersen. Benim demek istediğim sizin öyle gezmenize "Özgürler , istediği gibi gezerler" diyenler neden kapalı kadınlara karşı çıkıyor? Onu soruyorum.
" her yeri açık giyinmesine bir şey demiyorsunuz..."

şu cümleyi kuran özgürlükten bahsetmesin. açık, kapalı kadınların tercihlerine laf söylemeyin artık. kapı önü teyzeleri gibi akşama kadar ne giydiğimizi, ne yaptığımızı, ne yapmadığımızı konuşmanızdan bıktık lan.

yakamızdan düşün artık.
Her yeri açık giyinmesini savunuyorsun da kapalı giyinmesine neden karşı çıkıyorsun? Soğan erkeğisin çünkü. Kafan gitmiş olum senin.. batıya uçmuş.