bugün

Kadınların tek başlarına veya kadın kadına sokağa çıkmalarının toplum zararına olduğu görüşüdür.

Ben saygı duyuyorum. belki de böylesi doğru olabilir.

Bu görüşe sahip kişiler şöyle düşünürler;

Bu uygulamada eve hapsedilen kadınların dışarıda tehlike görme ihtimalleri kalmaz.
Kadınlar ayda bir veya iki, eşleriyle, erkek kardeşleriyle ya da oğullarıyla dışarı çıkabilirler.

Amca, dayı oğlu yok efendim karşı komşu hüseyin abi, eniştem battal abi ile sokağa çıkabilirim diye de düşünmesinler. Sırf bu iş için vazifelendirilmiş kimlik sorucuları iki kişinin de gbt sine bakıp 1. Derece akraba olmadıkları sonucunu ulaşırlarsa hapis cezası verilmelidir...

Çünkü ülkenin ilerlemesi buna bağlıdır...

Edit: ben tarafsızım. Yorum sizin.
Beyni olmayanlarinda entry girmesi yasaklansaydi keske. Gozlerim bu kadar kanamazdi .
Bu ülke bu zihniyetler yüzünden gelişmemekte, kadına şiddetin bu denli artmasının sebebi olan bu zihniyetteki insanların toplumda elini kolunu sallayıp gezmemesi lazım.
Bu ve bu gibi bağnaz, yobaz, akıl yoksunu zihniyetlerin derhal yakalanıp gerekli psikolojik tedavilerin yapılması iflah olmayanların cezalandırılması soylarının devam etmemesi için gerekli tedbirlerin alınması mutlak gerekliliktir.
güncel Önemli Başlıklar