bugün

kadın gibi görsel bir güzelliği (hepsi değil tabiki) insanların gözlerinden uzak tutmayı saklayıp gizlemeyi emreden bir dini tanımayan insan söylemidir. kadınlar da insandır ! ve tüm erkekler abazan hayvan değil. nedir lan bu "kimse sikmesin benim kadınımı" korkusu anlamış değilim. yuh artık.
(bkz: sen yine de biraz açıkta dur)
(#9016878)
anlamsız bir beyan. o din seni tanıyor ama. nere gitsen bulacak seni merak etme. özellikle nalları dikince ilgilenecektir bizzat!
(bkz: kafayı türbanla bozup zırt pırt başlık açmak)
kadınların tezgaha konulduğu bir ülkede dine kin kusmak için çabalayan bireylerin kurabileceği cümle. biraz da kadının pazarlanmasından rahatsız olsanız ya birader? açıkları bırakın bakın muhafazakar çevrelerde bile mağazalarda başörtülü bayanları çalıştırarak müşteri çekmeye çalışıyorlar. kıyafetle, dinle, imanla değil kadının köleleştirilmesiyle bozun kafayı. böyle malvari tavırlarla mı muasır medeniyetlerin üstüne çıkıp bağdaş kuracaksınız?
kadınları saklayıp gizleyen bir din yoktur. dini kendi istekleri doğrultusunda yönlendiren manipülatörler vardır.
(bkz: şımartmayın sonra troll oluyorlar)
(bkz: seni kim tanıyor)
dinlerin tümünün temelinde cinsellik saçmak pek iyi karşılanmadığı için saklamak değilde vucut hatlarını göstermemek daha doğru sanırım. ondan dolayı biraz uygulayanlara bakılmalıdır derim...
Anasının bacısının göt arası donla gezmesini isteyen bir evladı da ben tanımıyorum dediğimdir.
(bkz: emrah koş ananı zikiyolar)
"benim kadınımı kimse sikmesin" kadar talihsiz olmayan bir açıklama.

"abazan hayvan" olmadığım için bir şey demiyorum da, neyse. sen kadınını istediğine verebilirsin, kimse bir şey demez, korkma.
(bkz: bir abazanın feryadı)
(bkz: bilmeden konuşmak)

(bkz: organları yer değiştirmiş adam)
ateist düşünce sahibi insanların söyleyeceği cümle. zira bütün dinlerde kadınların örtünmesi emri az veya çok vardır. hiç bir din kadınların çıplak gezmesini emretmez.

-selam, ben kadınları saklayıp gizleyen dinim. naber lan?
+ben kadınları saklayıp gizleyen bir dini tanımıyorum.
-vay dinsiz, imansız. alın bunu, cehenneme atın.
kadınları saklamak gizlemek yerine açık saçık ortaya döken, brazzers dini üyesi bir yazar saçmalaması.
(bkz: domuz eti yemiş)
kendinden şüphe eden erkeklerin oluşturduğu erkek egemen bir sistemin adı ne olursa olsun tanımıyorum.

kendi sapıklıklarını başkalarında görüp kendi eksiklerini başkalarının gidereceği korkusu bu tip erkekleri bu hale getirir.
bende kadınları pazarlayan sistemleri tanımıyorum, örneen kapitalizm gibi.