bugün

annesi ile babasının aşk evliliği yaptığını öğrendiğinde lafını yutacak kişilerin tezidir.
gel yavrum gel, ister sol yap gel ister sağ, yada sen direk gel .
nasıl olsa denemeden olmuyor demi .

tespitinizede hamınızada koyım .

ama sevişin lan .
-hesna sana çok pis aşık oldum kız.

-biliyorum olunmıycak gibi değilim çünküsem.

- teklifimi kabul edersen tost alırım sana

ayy ne yapsam ki bilemedim şimdi.
hiç tipimde değilsin hani biraz yakışıklı falan olsaydın düşünürdüm.

-olsun iyi sevişirim ben.

- ayy bak o olur o zaman. tamam gel benlen.

- sen benden de manyak çıktın kız. öyle bir sevişcezki senlen. tutkuyla aşık olacaksın bana.. benim sevişmemin en az 2 yıl aşık bıraktırma garantisi vardır. gir kız içeri geliyom hemen.
doğrudur. aksini iddia eden kadın veya erkek ya bu konularda tecrübesizdir, ya da daha yolun çok başındadır.

iyi seks demek, güçlü ve iri bir penis manasına gelmiyor. penis çapı ne kadar geniş olursa, bir o kadar etkili olmak konusunda avantajınız olabilir, bu aşikar bir şey lakin şart değil. ortalama bir penis ile harikalar yaratabilirsiniz. ortalama penisli bir adam olarak konuşuyorum. olay bir tek erkek tarafına yükleniyor ama bu şekilde https://cellardoorfam.fil...tyle-correct-position.jpg seks yapan bir kadın ile seks yapan erkek zaten size fazla bir şey sunmak istemez, hevesi kaçar. bu işler karşılıklı özveri ile gerçekleşebiliyor. partnerizi illa ki sevmeniz gerekmiyor. coşkulu her hangi bir kadınla bile harikalar yaratabilirsiniz.

kadınlar bizim gibi değil. anatomik olarak vücudun her yeri onun için klitorise çevrilebilir. misal; göbek deliğinin çevresine parmak uçlarınızla hafif hafif sürtme hareketi yapıp, kısık kısık üflerseniz muhtemelen boşalacaktır. ama bu işler sabır ister. kadını mutlu etmek sabır işidir. iki penetrasyon, iki yalama ile olmuyor bu. emek vereceksin, kadının vücudunu keşfedeceksin. her kadının ekstra duyarlı olduğu bölgeler çeşitlilik gösterebiliyor. utanma, sor. kadın "vay amk" demeyecek merak etme. ön sevişme çok önemli beyler. ön sevişmeyi en aşağı 20 dk tutmaya çalışın. klitorise bebeğiniz gibi bakın, ilgilenin. okşayın, sevin, ona güzel sözler söyleyin. leblebi tanesi kadar olan, penisin evrimleşememiş parçası olan o ufacık mucize kadına nirvanaları yaşatan bölgedir. uğraşacaksın er kişi. kadının içine girdikten sonra da uğraşacaksın. ekstra haz aldığı pozisyonları bulmaya çalışacaksın. "ters kovboy" veya "basset hound" pozisyonu genel olarak etkili olabiliyor. g noktası uyardığını düşünüyorum.

iyi bir seksin temel anahtarı "emek".

"seks neydi? seks iyilikti, güzellikti. seks emekti" mottosunu kulağımıza küpe ediniyoruz. madde madde yazalım ki daha açıklayı olmuş olsun.

sırasıyla;

- güzel bir akşam yemeği ve etkili bir muhabbet.
- ev içi güzel kokular ve loş bir ambiyans ışığı.
- evin en az 25 derece, yani oda sıcaklığında olması lazım.
- alkol içmiyorsa kaliteli bir kahve, alkol içiyorsa iyi bir şarap. tercihen kırmızı olsun. rengi bile şehvet dolu.
- bol gülücüklü muhabbete devam edip, göz teması koparmadan hatun kişiye ilgiyi belli etmek. zaten kafasında canlanmaya çoktan başladınız devam. helal koçuma iyi gidiyorsun.
- tekrar mutfağa gidin ve yalandan bir şeyler yapıyormuş gibi yapıp geri gelin. bu sefer ayrı oturmak yok, kızın doğrudan yanına oturacaksın. şakalar, muhabbetler derken ufak tefek fiziksel temas kurmaya çalışacaksın. örneğin; kız espiri yaptığı zaman "ilahi nezaket." diyip, bacağına tesmas edeceksin.
- öpüşmek, halk diliyle yiyişme eylemini sen başlatacaksın. kafadan hatunu domine etmen lazım. domine erkek, kazanan erkektir. sakın ola seksi kadın yönlendirmesin.
- sonrası ön sevişme, ilgi, alaka ve özveri.
- penetrasyon hızlı olmak zorunda değil. yavaş ve doyurucu olmanız yeterli. tabii kadın arada hız isterse talebini hemen yerine getireceksin.
- ortalama 20-25 dakikalık ön sevişme ve 20 dakikalık iyi bir seks performansı kadını büyülemeye yeterli. fazla uzun sürerse kadın kendini ıslatamamaya, kurumaya başlayacak ve ilk hazzını kaybedecek. uzun seks yapacam diye kadını perişan etmeyin. her şey kararında güzel.

son olarak;

finali koydunuz ve şöyle bir uzandınız. akabinde hatun kişi hemen size sarılıp, övgülü sözler söylüyorsa ve sizi öpmeden duramıyorsa helal olsun koçlarıma. zira bu başardığınıza delalettir. şişme bebek değil onlar. çıkarıp, sokmayla orgazm sağlanmıyor. kendinize gelin, asabımı bozmayın. sonra "türk erkeği sevişemiyorrrr" bık bıkk. yok arkadaş ben kabul etmiyorum bunu. hepsini sevişken yaptıracam merak etmeyin.

eyyorlamam bu kadar.