bugün

acilen kanunlaştırılıp zorunluluk haline gelmesi gereken öneri. Hemen whatsapp'tan tayyip bey'e iletiyorum.

koca parasıyla alınmış o arabaları üzerine büyük harflerle "dikkat kadın sürücü" yazmalı. bu trafik teröristliği başka şekilde engellenemez.

görelim de ona göre önlemimizi alalım. sonuçta bu türk kadınlarl bütün yollar, ışıklar, kaldırımlar falan kendilerine ait sanıyorlar.

Not: Bu giri sanayiden yazılmıştr. En sağdan en sola dönüş yapmaya çalışan ve "ama sinyal verdim" diye de üste çıkan bir kokoş türk kadınına kaporta tamir ettiriyorum.
(bkz: dikkat sığır yazar başlığı uyarı levhası)
allah allah enterasan.
shocked bir önerme. kadın sürücüye laf eden erkeklerin trafiğe, hatta sokağa çıkması yasaklanırsa turkish woman driver'lar bir rahat alır. ama malum linç edilmesi gereken erkekler.
Mecliste kabul edilmiştir. Hayırlı olsun.
Bir tasarı.
'koca parasıyla alınmış o arabaları' ifadesini gördükten sonra ciddiye alınamayacak öneridir. Hayir kadin sürücüler dikkatsiz dersin, refleksleri zayıf dersin, gorece daha kotuler bu konuda dersin baska bir duzlemde tartisilir**. Ancak koca parasiyla alinmis arabalar denirse isin boyutu degisir. Ayrica yukaridaki bir entryde belirtildiği gibi boyle bir seyin gerceklesmesi durumunda taciz ve sikistirma vakalari artacak ve bu dogrultuda trafik kazalari cogalacaktir.

Not: koca parasiyla araba almadim.
bence de. dikkat ! bu araçtan her an arzu ve şehvetle bedeninizi sarabilecek bir kadın çıkabilir.
Kesinlikle katıldığım ve desteklediğim başlıktır. 2012 senesinde bir hanım ablamız geri geri gelirken arabama vurmuş ve sol iki kapı değişmiştir. Arabamın yaşadığı değer kaybını tahmin edebiliyor musunuz? Bu mayıs ayında ana yolda giderken tali yoldan çıkan ablamız bana çarpmış ve ön tampon, sağ far, sağ sis farı, sağ davlumbazın değişmesine sebep olmuştur. 4 tane arabam oldu hepsinde kadınların bir anısı var. Onlara arabalarını babaları veya kocaları almış olabilir fakat ben günde 10 saat haftada 6 gün çalışıyorum.
cinsiyetçileri pistten alalım.
Memlekete huzur getirecektir.
Yasalaştırılmıştır. Hayırlı olsun.
TÜrkçe meali, şu olan levhadır.
" kadın şoförüm, gel beni sıkıştır, taciz et, korkut "