bugün

kafayı atatürk'le bozmuş meczup. osmanlı'ya olan sevgisini fes takarak belli etmeye çalışır.
tarih bilmiyorum ama bir gün öğrenecek olursam bu kadir mısıroğlu ve türevi kişilerden olmayacak. tarihi saptıran, hiçbir bok bilmeden atatürk'e giydiren şakirtlerden tarih öğrenmek aptallıktır.
fesli komikli amca.
kendisi oldukça romantik ve subjektif bir tarihçidir.
bugün kendisi ile konuşma fırsatım olmuştur.
osmanlı rüyası gören şakirdoların üstadı. kendisi hakkında az çok bilgim var ama burda ona bir şey söylemeyeceğim. burda saçma fikirler uğruna başkalarını önder, üstad gören insanlara laf söylemek istiyorum. biraz kendi beyninizi kullanın. illa bi üstad arıyorsanız bu kişi siz olun. birine bağlanmak zorunda değilsiniz.

edit: adam o kadar bağlanmış ki hakkında kötü bir şey söyleyince seovi'ye bağlıyor.
eleştiriye gelemeyen toplum olduğumuz ortada, burda amacım kadir mısıroğlu'nu savunmak değil ama free speech motherfucker.

görsel
sapıtmış.
sözlük yazarı olduğunu düşünmeye başladığım kişilik. başka türlü bu kadar çok sol frame'de gözükmesini anlamlandıramıyorum açıkçası.
tarihçi, yazar, şair, hukukçu ve eski gazeteci. Osmanlılar ilim ve irfan Vakfı başkanı ve Sebil Yayınevi kurucusu ve sahibi.
bunun yanı sıra takip ettiğim bir yazardır belgesiZ pek konuşmaz ve benım için en sağlam kıtapları :
tahrif hareketleri ciltleri , kesinlikle okunmalı .
atatürke hakaret etmedini garipsemediğim kisilik.
çünkü cesur, aklında tutacağına anlatıyor adamcagız.
kemalistlerin en çok nefret ettiği ve en çok beğendiğim, belgesiz tek kelime konuşmayan güzel insandır.
genellikle ciddiye alınmaması gereken tarihçi.
halifeliği verdiği sözü tutmayarak saltanata dönüştüren muaviye ve oğlu yezid'e haksızlık edildiğini düşünmektedir.
http://www.youtube.com/watch?v=fmj1RiRpzX8
Deli. Tarihçi değildir. ideolojik nefreti o boyutta ki Selahaddin eyyubiye hain der.
yakışıklı ve karizmatik tarihçi. cinlerle çok ilgili.
tarihçi değildir. hukuk mezunudur. ancak geçmişte yaşadığı olaylar onu tarihçi yapmıştır.

bu adamın en büyük ve benim de en sevdiğim özelliği belgelerle konuşur. mustafa armağan ile bu adamı kıyaslayan insanlar var. ancak unutulmamalıdır ki mustafa armağan bu adamın yanına yaklaşamaz. siyasi görüş olarak bahsetmiyorum. hitabet, bilgi ve yaş olarak bu böyledir.
az önce murat bardakçı tarafından '' püsküllü tanzimat zamparası '' sıfatıyla ayar verilen zat.
Keşke öğrenci yetiştirse dediğim enfes tarihçî severek dinlerim efendim
Öyleki o yaşına rağmen hangi vesika kaçıncı sayfada tan kadar söyleyebiliyor.
Sözlükte parlatılmaya çalışılan şovmen kişilik.
Fes takması anayasayı çiğnemek olarak addedilen baZı sığ zihinlerin yoeew bu şeriiatcı piss yobazz dediği ancak karşı karşıya gelse Zihni. ilmi yönden eline su dökemeceği benimse dinlerken büyük keyif aldığım duayyen tarihçi aynı zamanda hukukçudur . Trabzonludur.
Edit:Eksileyin pis böcekler
beyinsiz sözlük yazarlarını görmemize vesile olan çakma tarihçi. tarihçi değildir, duygularını karıştırır ve hikaye anlatır. sizin ben beyninize sokayım. murat bardakçı kendisine ''akıl hastası'' demiştir. haklıdır da.
aslında bir nevi troll ayıracıdır kendisi. ne tarihçidir ne de başka birşey. delidir sadece.
Gerçekleri konusur. Verecek cevabi olmayanlar,ancak hakaret ederleer.
üslubu sert olsa da birçok doğruyu pat pat söyler. cesurca.
ilmi cevap veremeyenlere dert olan tarihçidir, kaynaksız konuşmaz, hakkında ne iftiralar atılmıştır ancak bu işin öteki tarafı da vardır.