bugün

selam.

bu önerimi sizlere hiçbir liriklerimle tasvir etmek istemedim.
merhaba,
ben pembe tolga

yeni şimdi Analitik düşünceme kasteden aleyhtar düşüncelerinizi bir kenara atmamız gerekirse; denenmiş, ve de mübarekliği teyit edilmiş oldukça akılcı bir hamledir. geçen yılki kadir gecesinde, "kadir" isimli kaslı dostuma kısa mesaj atarak "sevgilitto olalım mı?" diye sordum. o da pek tabii ki kabul etti. şimdi kızıyorsunuz bana ama;
hanginiz uzun soluklu ve temiz bir ilişki istemiyorsunuz? elbette hepinizin gayesi bu.
lütfen efkar-ı umumiye bunu cevaplasın:
hanginiz bedbaht gecelerde evleneceği o insanı düşünüp yastığına sarılmadı ki, hanginiz yıllar boyunca becerebileceği düzenli bir sevgilinin yokluğunda gözyaşı dökmedi ki? döktünüz elbette...

ne yalan söyleyeyim ben mutluluğu kadir'de buldum. birkaç senedir sevgiliyiz. yarın bir gün çocuğumuz olursa da şaşırmayın.
hem kadir gecesi gibi mübarek bir gecede ilişkimizin temellerini attığımız için de allah baba bizi ayırmayı pek düşünmüyor.
mutluyuz yani kıskanın.
mutlu mesut olun ama çocuk işi zor be pembe.* *
kadının ismi kadriye ise eger gunun anlam ve özetine uygun bi yaklaşım olarak karşılanır.

edit: genemi sen tolga abi.
(#16557264)

yarın bir gün derken 3 saate çocuğu yapmışlar hem de 4 aylık.* pembe tolganın tüm zamanların en iyi doğurganı olmasını bu sözlük kaldıramaz.
(bkz: hadi ateistler bunu da açıklayın).
doğru insanı mübarek günde bulacağını zanneden zavallı insan düşüncesi.
kadir kıymet bilen olsun inşallah. *
bir erkeğin yapmaması gerekenler listesindedir.
kadir gecesi 1000 aydan daha hayırlı ise, kadir isimli sevgili 1000 sevgiliden daha hayırlıdır.

(bkz: düz mantık)
anası bu oğlanı kadir gecesinde doğurmuş der bağrıma basarım.
ha bide babasının adı ramazan derim asdfghjkjhg.
kaderdir.