bugün

tabi maddiyatın sadece çulsuz erkek zengin kız tarafını irdeleyebilrim. Garip bir şekilde zengin kızların aşırı lüks düşkünü olduklarını görüyorum ve birlikte olacakları adamlarda da maddiyata büyük önem veriyorlar. anlamadığım nokta ben eğer zengin kız olsam duruma hiç böyle bakmazdım. Zaten zengin kızım a.k neden seçme alanımı daraltayım ki? tüm erkek nüfusunun içinden seçebilirim. Eğer seçim aralığımı daraltacaksam zenginliğim ne işe yarar ki? Fakir kızların özentisidir zengin erkek, öyle olması beklenir fakat zengin kız da zengin erkek arıyor. hatta ben bile fakir bir erkek olarak zengin erkeklere sıcak bakmaya başladım bu atmosfer altında.
ilişkiden ne anladığınıza bağlıdır. "bir ukraynalı için 50 dolar yeterlidir" diyen zihniyet için; evet maddiyat ilişkide çok önemlidir hatta olmazsa olmazdır.
(bkz: cok)
Her erkek evladinin icine sikinti olmus konudur. Goz ardi edilmemesi gereken konu kadinin kadin, erkegin erkek oldugudur. Kadin davranislarini mantik sinirlari icerisinde yorumlamaya kalkarsaniz devamli yanilirsiniz. Kadini kadinin soyledikleriyle yorumlamaya kalkarsaniz da yanilirsiniz ve yorulursunuz.alalade bir turk genci bilir ki turkiye kadinlarinin soylediklerini bire bir dogru kabul edersek, bir kac buyuk yalanla karsilasiriz.ilk 2'sini asagida listeleyelim.

1- Turkiye'de orospu yoktur.
2- Hicbir kadin paraya onem vermez.

Zengin kadinin dogal olarak maddiyat beklentisi yoktur. ama o erkekten kendi cevresinde ona bir sekilde ayricalik katmanizi bekler. Kisaca kendi kendimize su sorunun cevabini dusunelim " Bu kiz benle cikinca cevresindekilere ne gibi bir hava atabilir ? Ben onu sosyal ortamda pozitif sekilde nasil etkileyebilirim ?" Eger bu soruya net bir cevap bulamiyorsaniz, o kizin pesini birakin. Yani soyadinizin ne oldugu, cevreniz, tipiniz bunlarin bir kismi..

Bu konularin uzerine kafa yormaya gerek yoktur. Tartismayada gerek yoktur.Neyin ne oldugu aciktir. O yuzden beyler...Bildiginizi uygulayin.

Kadinlarin agzindan cikanlara inanmakta israr eden arkadaslar asagida ki soruya cevap versinler, sozlu yapacagim.

" En ufak piclikle alakasi olmayip, melek gibi, iyi niyetli olupta sik sevisen kac erkek tanidiniz ?"

not: yukaridaki yazi dusunulen dilde degil anlasilacak dilde yazilmistir.
bir önemi yoktur ama nedense erkek tarafından hep bu sorun olmuştur.